Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nagyon magas lánynak csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon magas lánynak csak akkor van esélye, ha vékony?

Figyelt kérdés
181 cm vagyok és 73 kg (a méreteim: 96-72-99). Csinosan öltözködöm, sokan mondják, hogy nagyon szép az arcom, hajam,. Ha modellalakom lenne több esélyem lenne?
2014. jún. 2. 00:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
szerintem ha szép az arcod és még valahogy fogysz egy keveset akkor simán jó leszel, bár így látatlanban igazán nem könnyű mondani bármit is
2014. jún. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem az alkatod lehet a baj inkább a magasság. Srácok még mindig azt hiszik a magasabb lányoknak nagyobb pénisz kell tudod....
2014. jún. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vészes, nem kell mindenki modellalak. Bár nem látlak, de szerintem jó vagy úgy, ahogy vagy.
2014. jún. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti nem kéne fogynia...(2#)
2014. jún. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

A 181cm-hez a 73kg szerintem teljesen rendben van.

Nem csak a gebe nőket szeretik a férfiak:)

Persze így látatlanba nehéz véleményt mondani.

37F

2014. jún. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

nem lehet így egyértelműen kijelenteni, mindenkinek más áll jól, mutatsz képet? :P

23F

2014. jún. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ezzel a testsúllyal és magassággal nem vagy dagi. Az esélyeidet viszont ennyi adatból nem tudom megállapítani.
2014. jún. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
nálam rengeteg esélyed lenne, egyszerűen nem tudnád elbaasznii
2014. jún. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

na feludulo ezt olvasni a magas vekony srac utan

:D

2014. jún. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
nmyilván nem vagyok dagi, és fogyókúrázom, eddig sikerrel. így is sokan megnéznek az utcán, szemeznek, de nem jönnek oda. még csak 16 vagyok, és a kinézetem, fellépésem miatt lehet hogy sok vagyok nekik, nem vagyok alascony cuki kislány, az idősebbek nyomulnak általában.
2014. jún. 2. 00:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!