Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon el fognak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon el fognak ítélni ismeretlenek?

Figyelt kérdés

Szóval eldöntöttem,hogy félre teszem a pénzt és jövőre szilikon melleket csináltatok nem tudom kb mikor fog összejönni a pénz de remélem jövő nyárra meg lesz.

Most is meg szoktak nézni az utcán és elég sokan nyomulnak ez után még jobban ez lesz? nem igazán szeretem,ha nagyon néznek.Persze nem fogom kirakni a melleimet,normálisan öltözködöm.Így is sokan azt gondolták,hogy idióta pi.csa vagyok mert jól nézek ki eddig fekete hajam volt most váltottam barnára hogy természetesebb legyek.


2014. jún. 2. 07:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
már most elítélnélek....:
2014. jún. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rosszindulatú emberek biztos elitélnek, a te tested azt csinálsz vele amit akarsz szerintem nem tudom mekkora a melled de azért vannak veszélyei gondold át szerintem,elég sokan megbánták.
2014. jún. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért akarsz szilikon melleket? Amúgy szerintem ne foglalkozz avval mit mondanak mások. Ha te azt akarod akkor tedd azt, megfognak nézni, nyomulni fognak rád de próbáld figyelmen kívül hagyni.
2014. jún. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Most is meg szoktak nézni az utcán és elég sokan nyomulnak ez után még jobban ez lesz? nem igazán szeretem,ha nagyon néznek.Persze nem fogom kirakni a melleimet,normálisan öltözködöm.Így is sokan azt gondolták,hogy idióta pi.csa vagyok mert jól nézek ki..."


Most nem értem, hogy panaszkodsz vagy dicsekedsz? Ha már most nem szereted hogy megnéznek, szerinted, ha megcsináltatod a melleidet akkor el fognak fordulni? Logikád abszurd.......felszínes vagy, és hát buta is :)

De azt csinálsz a testeddel amkit akarsz, szíved joga.....

2014. jún. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

És neked ettől miért lesz jobb?

Amúgy nem elítélnélek, csak felszínesnek tartanálak.

2014. jún. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem fog elítélni senki,de ha így is megnéznek az utcán,akkor felesleges....

Amúgy írhatnál magadról többet: kor,magasság,stb...

2014. jún. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért akarok,mert nem vagyok elégedett magammal kicsi és kész én meg utálom hátráltat most is idegesítő,hogy nem tudok bikinit venni ami tökéletes mert vagy az alsó vagy a felső nem jó valamiért sok dologban hátrány, és nem érzem így jól magam olyan a mellem mint a 11 éves unokahúgomnak elég gáz.
2014. jún. 2. 10:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha gondolod küldj egy bikinis képet,abban semmi rossz nincs...,amúgy lehet csak te látod úgy hogy nem áll jól,mert nem vagy elégedett magaddal.
2014. jún. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!