Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogok komolyan tetszeni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogok komolyan tetszeni a fiúknak, fognak nőiesnek látni, ha vékony vagyok és alig van mellem?

Figyelt kérdés

Amèg volt rajtam felesleg b80 as mellem volt. De mióta lefogytam lefogytam a mellemet is ès mèg a lehető legkisebb melltartó is eláll. Teljesen szokatlan ès nagyon nem szeretek melltartó nèlkül lenni mert most olyan kislányosnak látom az alakom ès fèlek, hogy a fiùk se fognak nőiesnek látni ès nem fognak kìvánni se, mert nincs rajtam semmi foghatò, semmi izgatò.

Szerintetek?

Nekem apa mindig azt mondta, hogy a fiùk szeretik ha egy lányon van mit fogni, de rajtam most kevesebb anyag van, mint egy 12 èvesen. ..:(


21/l



2014. febr. 10. 23:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
47%

jaj ne aggódj :) ha valaki tényleg szeret, akkor ezen nem fog fennakadni

neked talán baj ha a barátod szerszáma x cm alatt van? vagy ha nem kockás a hasa? ha szereted, ez nem számít :) visszafelé is így van

talán az utcán talán nem fognak utánad fordulni, de nem is ez a lényeg

2014. febr. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
47%
Butaság. Nekem is bejönnek a kis cicijű lányok. Nem ezen fog múlni.
2014. febr. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
23%

én IMÁDOM a vékony, törékeny lányokat! :)

mondjuk én is vékony vagyok :D

22F

2014. febr. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
10%
Ahelyett hogy tennél valamit az alakodért inkább idejössz biztató szavakat gyűjteni?
2014. febr. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
már hogyne, imádnak mert van p..ád
2014. febr. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
21%

Én imádom az ilyen vékony lányokat,csak ők nem szoktak felém érdeklődni sajnos. :/

22/F

2014. febr. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Mègis mit tehetnèk az alakomèrt? Sportolok renszeresen. A mellem meg pont attól nem is fog nőni. Hízni se szeretnèk, ha már egyszer sikerült lefogynom. Ès akinek bejönnek az ilyen alakù lányok azoknak mi tetszik bennük ha csak első benyomást nezünk? Mert az hogy nőies biztos h nem. Akkor mi fogja meg a fiú tekintetèt?
2014. febr. 10. 23:25
 8/19 anonim ***** válasza:
47%
Sok fiú van aki a vékony lányokra bukik.
2014. febr. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
47%
nekem is tetszenek a vékony (és emiatt kis mellű) lányok
2014. febr. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
KÜldj egy képet kérlek. De ha szeretnéd szívesen megmasszírozlak :)
2014. febr. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!