Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelent nálatok fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent nálatok fiúk, férfiak?

Figyelt kérdés
Ha egy srác csak rátok gondol, és alig tudja elterelni a figyelmét rólatok, alig alszik, rendszeresen keres, naponta többször is, beszámol arról mit csinál stb... de közben azt mondja, nem akar többet, csak szexet... de még semmi sem történt. se csók, se semmi.
2014. jún. 2. 09:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"Ha egy srác csak rátok gondol, és alig tudja elterelni a figyelmét rólatok, alig alszik, rendszeresen keres, naponta többször is, beszámol arról mit csinál" ezt csak azért mondja, csinálja, hogy felkeltse a figyelmed esetleg magába bolondítson annyira, hogy "nem akar többet, csak szexet" ezt ne vedd zokon tőle és ettől "de még semmi sem történt. se csók, se semmi" csak érdekesebb leszel számára és még kevésbé érdekel az előző részlet.

Röviden fűz, húzza az agyad, amíg meg nem kap, vagy el nem hajtod.

2014. jún. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
tali előtt nem ilyen volt. nem tudom, hogy szánna e ennyi időt "hülyítésre"...
2014. jún. 2. 09:39
 3/12 anonim ***** válasza:
Ó hogyne, hiszen itt is látszik, hogy vevő vagy rá és gondolom a talin is így volt. Már félig meddig a lábad között érzi magát.
2014. jún. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
mennyi itt a rosszindulatú, keserű ember :D
2014. jún. 2. 09:42
 5/12 A kérdező kommentje:

a talin nem így volt, nem voltál ott, miért képzelsz bele többet? barátság extrákkal titeket miért zavar? Mert nektek nem adatik meg? És miért rossz az, ha két ember jól érzi magát, és talán ki is alakulhatnak érzelmek?

Ui: Bocsi, de még nem történt semmi, és attól hogy beszéltünk, csak beszéltünk erről! Még nem leszek úgymond ribizli... :D :D

2014. jún. 2. 09:46
 6/12 anonim ***** válasza:
"Ha egy srác csak rátok gondol, és alig tudja elterelni a figyelmét rólatok" - honnan tudod hogy ez tényleg így van? :D
2014. jún. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Feltettem egy kérdést, válaszokat várok, nem vissza kérdezést!!!
2014. jún. 2. 10:13
 8/12 anonim ***** válasza:
Értem, szóval fogalmad sincs, hogy így van-e. A srácnak jó dolga lesz :D
2014. jún. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nekem is jó dolgom lesz, ha már itt tartunk, bocsi... :D Kölcsönösen kihasználjuk egymást... :D
2014. jún. 2. 10:19
 10/12 anonim ***** válasza:
Igazad van :) :D
2014. jún. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!