Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet túllépni valakin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet túllépni valakin?

Figyelt kérdés
Mit lehet tenni, ha azt érzem hogy nála nem találok jobbat? Hogy lehet valakit könnyen elfelejteni? :/
2014. jún. 2. 20:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

könnyen sehogy

idővel majd túl leszel rajta

2014. jún. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Keresni kell egy jobbat nála, hiába hiszed hogy nincs, mindig van egy jobb
2014. jún. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát, hiába közhely, de idő. Foglalkozz a szakmáddal, vagy szenvedélyeddel, vagy hobbiddal. Hosszú hosszú idő lehet, de olyan nincs, hogy az idő ne segítsen. Plusz lehet, hogy mégis találkozol jobbal :)
2014. jún. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csak gondolj arra, hogy mennyi embert nem ismersz még, és hogy milyen sok lánnyal/fiúval nem randiztál még. Ha így van, akkor meg honann tudod hogy nála nincs-e jobb, amikor egy csomó emberrel még nem is beszélgettél. Mindenkinél van jobb. :)
2014. jún. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok :)
2014. jún. 2. 20:59
 6/12 anonim ***** válasza:
tanulj a hibámból :) ne nyomd el magadban a fájdalmat és add át magad a magánynak mert akkor felemészt! valahogy add ki magadból ha fáj és lépj tovább és a mosolyoddal hódítsd meg életed párját és légy boldog :)
2014. jún. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok most. Jelenleg azt csinálom, hogy minden napra szerveztetek egy randit magamnak és várok a csodára, hogy hátha valakinél ugyan azt érzem. Sokat járok bulizni és tanulok meg sportolok. Próbálom magam a legjobb formába hozni testileg, lelkileg, szellemileg és reménykedek, hogy nyáron az ismerkedési lehetőségek közepette találok valaki mást.
2014. jún. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 ASOT ***** válasza:
Fogd fel úgy, hogy ha ő lett volna melléd teremtve akkor veled lenne és élnétek boldogan míg a halál el nem választ. de ezek szerint nem ő lett melléd teremtve, hanem egy másik személy akire még nem találtál rá...vagy aki még nem lelt rád...
2014. jún. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
igazatok van, jól estek a válaszok, köszönöm :)
2014. jún. 2. 21:34
 10/12 anonim ***** válasza:

Leírom én a történetemet..

Szóval első szerelmem még 3. ban volt. Akkor kezdtem udvarolni a lányoknak, de mind elutasított egészen 10. ig. Nem jártam el bulizni, csajozni, vagy ilyesmi, hanem úgy beleszerettem egy lányba, udvaroltam neki, aztán mindig kaptam az elutasítást. Aztán találkoztam egy lánnyal, és ő is belémesett, össze is jöttünk, hát én még olyan boldog sosem voltam életemben, annyira elégedett voltam az életemmel, és együtt is voltunk sokáig, de aztán megromlott a kapcsolatunk, nem érezte jól magát, és a képbekerült egy másik pasi, aki miatt aztán szakítottunk. Én rettentően kivoltam az élettől, úgy gondoltam, sosem kellettem senkinek, nem is fogok, ő volt az egyetlen. Elkezdtem alkoholizálni, de tényleg napi szinten ittam, volt hogy lefekvés előtt közvetlenül ittam, aztán másnap reggel ahogy felkeltem nyúltam az üvegért, ültem itthon, elkezdtem wowozni, és nem állt másból az életem, minthogy ittam, kockultam meg dolgoztam. Annyira depressziós voltam a dolog miatt, hogy az ereim is felvágtam, de olyan súlyosan hogy kórházba is szállítottak, onnan meg a pszichiátriára. Az sem könnyítette meg a dolgot, hogy elég sűrűn összefuttottam vele, sőt volt hogy még az újdonsült pasijával is. Aztán sikerült tőle teljesen elszakadno

2014. jún. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!