Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan próbálsz túllépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan próbálsz túllépni valakin? (szakítás, vagy lemondás valakiről)

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 00:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem gondolok rá többet.
2011. dec. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

haverok,buli,fanta.

Nagy szakítás után hirtelen lefeküdni más emberrel.Pár napr elég új gondolatot hoz a felejtéshez.

2011. dec. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem elég sok kellett, hogy tűllépjek az előző kapcsolatomon, pedig én szakítottam de nagyon megviselt engem is. Főleg, hogy szakítás után is minden héten többször is látom, így nehéz felejteni.. Már-már azon voltam, hogy elutazom külföldre dolgozni vagy bármi csak könnyebben felejthessek. Lemondás: voltak olyan pillanataim, amikor annyira rossznak láttam magam, hogy úgy éreztem a páromnak jobb lenne nélkülem, hogy majdnem szakítottam vele.
2011. dec. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, te talán ilyen helyzetben vagy?
2011. dec. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Illetve melyik helyzetben vagy?
2011. dec. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen,és az utóbbi, azaz le kellene mondanom valakiről,aki idáig mindent jelentett.
2011. dec. 28. 00:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Érdekelne a történeted, ha van kedved megosztani mert én is voltam hasonló helyzetben de túl vagyok rajta és egyenlőre rendben a dolog! Lehet priviben is ha neked ott jobb.
2011. dec. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Zene, kisírtam a szemem, alvás, barátok... Bár még mind a mai napig eszembe jut, és én szakítottam vele.
2011. dec. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én sose fogom tudni elfelejteni. És leginkább az fáj, hogy oly könnyedén lemondott rólam..

Ennek már fél éve, azóta próbáltam mással,de az egyik iránt csak barátságot éreztem, uh. az maradt annyi, a másikkal meg olyan ritkán találkoztam és olyan keveset keresett (mintha időnként eszébe jutnék) hogy arról is letettem.

Nálam nem müködött a szex dolog, mert a volt párommal volt eddig a legjobb,uh. felülmúlni....?!


Annyit még hozzáteszek,mi is napi kapcsolatban vagyunk (bár lehet megy fel Pestre dolgozni) és hiányol ha nem hall rólam, hiányzik neki a találkozás, beszélgetés, és igen a szex is,merth. leamortizálodótt a kettőnk dolga szakítás után kb másfél hónappal szeretősdibe :S


Én meg egyre nehezebben viselem,nekem nem csak a szex hiányzik, hanem az érzelmi háttér is,sőt!!!

De mint mondta (majdnem 3 év kapcs. után) mint kapcsolat nem müködne köztünk a dolog...

2012. ápr. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!