Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem. Elmondtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem. Elmondtam valakinek. Az a valaki pedig elmondta a kiszemeltnek. (többi lent? )?

Figyelt kérdés

Beleszerettem az osztálytársamba. Én hülye, pedig jóban voltam a legjobb haverjával, ő pedig kiszedte belőlem. Nem tudom miért hittem, hogy bízhatok benne. :/ Állítólag már ő is tudja. Most írt rám (a kiszemelt, aki már igazából nem is kiszemelt, mert teljesen elment a kedvem az egésztől, fél évig minden nap ájuldoztam, csak rá gondoltam. Most már biztos, hogy tudja, és nem lép, ezért próbálom elfelejteni), hogy ügyesen zongorázom...

Plusz még kérdezte a szám címét. Én leírtam neki, de semmi olyat mellé, hogy kösz, vagy köszi, csak egy mosolygós fejet... Szerintetek ez rossz/jó lépés volt?

Félek attól, hogy rájött, és át akar verni... hogy most esetleg ír nekem, hízeleg, kedveskedik, aztán meg nagyot röhög, hogy bevettem... Hogy kéne válaszolnom neki? Legyek dühös? Meg bunkó? De miért lennék?... vagy akkor inkább mosolyogjak, meg legyek elájulva, mikor hozzám szól?...


Kérlek segítsetek, iszonyú hülyén érzem magam... :/


16/L


2014. jún. 3. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Ne legyél bunkó, és ne ájuldozz. Maradj kedves, és legyél egy kicsit óvatos vele. :)
2014. jún. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Legalább most megkönnyebbülhetsz. Add önmagad és beszélgess vele. Sok sikert!
2014. jún. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Na figyelj, szerintem Te nagyon negatív vagy. A haverjával ne légy rosszban, hiszen az is lehet, hogy ebben a történetben ő az égi csoda és ha ő nincs, akkor köztetek soha nem lesz semmi több. De ha belegondolsz az ő helyzetébe (a kiszemeltedébe), akkor rájössz, hogy neki ez biztos tetszik. És az hogy rádírt, szerintem szuper. Ezt én egy visszajelzésnek tekinteném. Ha pedig nem viselkedsz ostobán, nem adod magad könnyen, és csak akkor teszel ilyesmit, ha már teljesen tisztában vagy azzal, hogy szeret, akkor nem fog kiröhögni vagy szórakozni rajtad. Okos lány vagy, és át fogsz látni a szándékain és a dolgokon. Lehet, hogy ezzel megbátorítottad őt picit, de legalábbis biztos hogy felkeltetted magadra a figyelmét, ami nem baj!! Vette a lapot és szerintem ő is szívesen megismerne közelebbről Téged... :)
2014. jún. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!