Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez már? Bennem van a hiba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez már? Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

A mai lányok ennyire perverzek?


Ėn nem vagyok annyira betegesen perverz mint ök, ezėrt nehėz nekem... nagyon nehėz.

Nem birom azt a csajt akinek a szex köröl forog a világ!


Multkor is... a csaj azt hitte meleg vagyok... csak azėrt, mert nem akartam azonnal szėtdugni.



2014. jún. 4. 00:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen... van akinek a szex a legfontosabb, van akinek más. Ezzel nincs semmi baj. :)
2014. jún. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem akarod felém orientálni őket, megbirkóznék velük...
2014. jún. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Elėg ha itt körül nėzek miket irkálnak...
2014. jún. 4. 00:08
 4/9 anonim ***** válasza:

Én 21 éves lány vagyok, és nem forog se az életem, se a gondolataim a szex körül... szóval ne általánosítsunk.

És kinek mi...

2014. jún. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

a szex körül forog a mai világ.

ha nem tetszik mehetsz papnak, szabad az út.

2014. jún. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Itt mit írjálnak? 10 lányból itt 8 fiú, 1 Conchita Wurst, a maradék meg lány. Szerinted ez az oldal releváns?


Most ideírom, hogy 20/L, és sosem derül ki, hogy én a Hétszűnyű Kaponyányimonyók vagyok...


20/H.K.Monyók

2014. jún. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Elėg szomoru... Nem azt mondom, hogy ėn nem szeretek dugni... csak hát mikor a lányoknál az a tėma kinek mekkora lehet a farka..." ooo ti is hallotátok, hogy dávidnak 20 ceti a farka"meg ilyenek...ėn nem birom ezt.


Ės ritka az a lány,aki nem ilyen.

2014. jún. 4. 01:38
 8/9 anonim ***** válasza:
akkor találd meg azt a ritkát ne itt rinyálj. vidéken célszerű keresgélni, Pesttől távolodva a női intelligencia-hányados négyzetesen nő. a határ mellett néhol már 1-1 nőnek a 49-es IQ is megvan.
2014. jún. 4. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én bevallom perverz vagyok, de a kapcsolat elején nem mutatom. Csak ha jobban megismerem, párommal is így volt. Mikor mutatta hogy vevő rá akkor nyíltam meg én is. Nem minden nő olyan, csak meg kell találnod aki hozzád való.
2014. jún. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!