Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kamasz fiuk hogyan csináljam?!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamasz fiuk hogyan csináljam?!?

Figyelt kérdés
Én 7.-es vagyok én nagyon tetszik egy fiu aki 6-as és nagyon helyes mindenki belé van zúgva ! Az egyik percben nagyon akart velem járni utána meg nem lehet hogy valki lebeszélte róla de ahogyan rám néz nem tudomh szeret-e még ! vay nem ! és ujra megakarom vele probálni d hogyan kezdjem ti minek örülnétek ? csak ne legyen túl zaklatós mert sztm azzal ijesztettem el !! segitsetek ! hogyan jöjjünk össze ? vagy mit csináljunk a barátnőmmel együtt ?? ti hogyan akarnátok egy lánnyal járni akivel már majdnem összejöttetek csak te visza léptél ? mit csináljak ?

2014. jún. 4. 15:14
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És nagyon menő a suliban : / /
2014. jún. 4. 15:15
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a helyesírásod miatt nem akar veled járni.
2014. jún. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Már felesleges próbálkozni akkor, meg amúgy is ciki lenne az egész iskola előtt, hogy jártok... Egy 7.-es meg egy 6.-os... És lehet köztetek 1-2, de akár 3 év is...

Le fogsz égni, azt csinálsz amit akarsz, egy ilyen kapcsolat örökké úgysem fog tartani.

2014. jún. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy valaha is szeretett?

Baratnodet hagyd ki, ha meg akarod kaparintani a fiut.

2014. jún. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes, hogy a "Családi kapcsolatok » Esküvő" kategóriába tetted a kérdésed. Legyél kedves, nyitott, nem biztos,hogy "valamit csinálni" kell, a dolgok magától alakulnak.
2014. jún. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

14 évesen még nem kéne ezen agyalj majd térj rá vissza 8 év múlva. Am meg valszeg csak meg akarna dugni.

Ne reménykedj komoly kapcsban.

2014. jún. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6: Én 13 évesen voltam 8.-os. Könnyen lehet, hogy az a 14 jó lesz 12-nek is... :)
2014. jún. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a j válaszokat ! : ( és ha nem lenne komoly ? akk mi lenne csak szeretet hiányom van
2014. jún. 4. 19:10
 9/12 anonim ***** válasza:
Még kicsik vagytok ehhez... :) Persze, nekem is volt ilyenkor barátnőm, de hidd el, ráérsz még! :) Tapasztalatból mondom! bár nekem most 14 évesen van egy szerelmem, 1 éve együtt vagyunk már majdnem, de mi úgy tényleg összeillünk, egymásnak vagyunk teremtve... de Te még hanyagold, és ne ilyen fiúkkal akarj járni! :)
2014. jún. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
nyomi vagy, azért nem akar veled járni. amugy is gyerekszerelem, majd kinövöd..remélhetőleg
2014. jún. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!