Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen álszent nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen álszent nagyon sok lány?

Figyelt kérdés

Bármilyen külső megjelenéssel kapcsolatos kérdést tettem itt fel(pl.mi tetszik/nem tetszik egy lánynak fiúkon vagy hasonlóak),mindig jött a kioktatás,hogy nem a külsőre kellene koncentrálnom,hiszen a lányoknak is az a legfontosabb,hogy egy fiú intelligens,kedves,megértő,szellemes,megbízható stb. stb. legyen és akkor a külső nem számít!

Kérdem én,ezek a lányok hol élnek??

Mert én eddig akármilyennel találkoztam,mind a kukába dobta azt a fiút a felsorolt belső tulajdonságok megléte ELLENÉRE,amelyik nem rendelkezett helyes külsővel,értem ezalatt elsődlegesen jóképű/helyes arc és kisportolt testalkat,másodlagosan megfelelő testmagasság és stílusos öltözködés.

Mire jó ez az álszentség?Még az is jobb,ha a szemedbe mondják pl.hogy gyúrj sokkal többet...legalább tudod min kell változtatni és nem koppansz a reménykedés után.


2014. jún. 4. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Inkább úgy fogalmaznék, hogy kevésbé fontos a külső egy olyan partnernél aki legalább elfogadhatóan néz ki. Elfogadható alatt azt értem, hogy vonzódnak hozzá valamennyire.
2014. jún. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

én nem szoktam külsővel kapcsolatos kérdésekre válaszolni, de akkor ide leírom a véleményem:

természetesen fontos mindkettő: külső és belső is. Az, hogy kinek mi tetszik: egyéni ízlés dolga. De van igazság abban, hogy :"a külső megfog, a belső megtart". Számomra tud nagyon vonzó lenni egy fiú, ha pl. : feltűnően intelligens, kedves stb. viszont, párkapcsolat céljából olyanokkal kezdek ismerkedni, akik külsőre is tetszenek. Mondjuk én már régebb óta ismertem a páromat, mielőtt összejöttünk, de mindig is tetszett, szóval ha egyértelműen nem lett volna az esetem, akkor biztosan nem kerülünk olyan viszonyba, hogy aztán járni kezdjünk.

2014. jún. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Náluk az elfogadható a fent leírtakat jelenti.Eddig bármelyik fiú tett ide képet,lerondázták,pedig a legtöbb átlagos kinézetű volt.Na meg volt egy kigyúrt csávó,akiért 50en csöpögtek.
2014. jún. 4. 15:27
 4/11 anonim ***** válasza:
Becsicskulnak az emberek.
2014. jún. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Azért, mert ilyenkor jókislánynak érzik magukat és örülnek, h a %-uk is egyre magasabb.

Szánalmas, de ez van.

Meg van a másik:

Az első egyébként jó példa a másik csapatra.

Szerintük nem számít a külső, de azért legyen már vonzó.

Vagy nem számít a pénz, de azért keressen már legalább havi 200 ezret.

Illetve nem számít a méret, de azért 16 centi legyen már:)

2014. jún. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tehát oltani a csajokat majd úgy előadni, hogy te normális, kedves értékes ember vagy az nem álszentség, értem......

Egyébként nemrég volt itt egy cuki srác, aki csak véleményt kért és max a trollok írták, hogy ronda. De te komolyan a trollok véleményére adsz? Itt? Ez azért rólad is elmond pár dolgot...

2014. jún. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nicknevek vannak, vagy a legtöbbeknél az sem. Elég sok férfi válaszol lányként, hogy rontsák a közvéleményt, szóval erre ne adj.


Amúgy az alap vonzalomnak meg kell lennie mind a kettő fél irányában. Az, hogy kinek mi a zsánere meg egyénfüggő, én tudom magamról, hogy viszonylag sok férfi tud megtetszeni, ha például intelligens-kedves mellette. Sokan azt mondják magukra, hogy ennek megfelelnek, na de kevesen tudnák ezt felmutatni a gyakorlatban. Például az igazi kedves srácok, nem panaszkodnak, és nem küldik el a fr.ncba a másik nemet, hogy "nem jött össze", a lányoknak mégsem a kedves srácok kellenek. Ha csak annyi ideig volt kedves, hogy másoknak tetsszen, akkor megette a fene.

Egyébként szerintem sokan azért hangsúlyozzák a belső tulajdonságokat, mert valahogy kompenzálni kell a sok kérdést, amit a lányok felszínességével kapcsolatban tesznek fel, és csakazértis megmutatják, hogy ők nem olyanok.

Nekem tetszett már kifejezetten előnytelen külsejű srác is, viszont tudom, hogy egészségtelenül kövér, nagyon sovány és számomra alacsony sráccal (167 cm alatti, mert én annyi vagyok) nem kezdenék, mert ott azért egy hatalmas szakadék van az ízlésem és a valóság között. De mackóstól, átlagos alkaton át, az izmosig minden tetszett már. Rövid és hosszúhajú, nálam csak pár centivel magasabb és nagyon magas is, feminimum és férfias, maszkulin kinézetű pasi is.

De mellette megvannak az elvárásaim, amiért cserébe én ugyanazokat a tulajdonságokat kínálom.

2014. jún. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
jaja 5-ösnek igaza van, nagyon jól leírta :)
2014. jún. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát megmondom őszintén, nekem fontos hogy legyen egy sracon izom mert nekem az nagyon tetszik. Ès birjon engem felemelni, 58 kg vagyok nemsok szerintem, ha engem nem bír felemelni fatvagni a háznál fizikai munkát hogy fog végezni? Esetleg hazepitesnel stb? Nem azt mondom lehet egy kis hasa, nem kell kockahas vagy totális kigyurtsag, de latszodjon hogy van karja. Nem lánnyal akarok járni. Emellett igen legyen inteligens, végezzen egyetemet, ès próbáljon jól elhelyezkedni. Ès emellett én nem azt mondom hogy majd tengel lengek nem. Én is eljarok sportolni nem hizok el mellette, enis egyetemet végzek ès én is jó állást akarok magamnak hogy eltudjam tartani egyedül is magam ès ne a ferfitol fuggjek. Szerintem amit felsoroltam nem nagy elvárás.., mert én is ugyanezt teljesitem.

Vannak haverjaim okosak, inteligensek, vannak diplomások is, de ha nincs rajtuk legalább egy kis izom, vagy nem dolgoztak a testukon. Hiába akarnának bármit is. Amúgy van barátom, izmos, jóképű, diplomás ès van állása. Nekem is van állásom egyetemet most végzek, ès minden rendben. Én nem szoktam sosem hitegetni senkit sem. Ès nagyon nehéz elkezdeni sportolni gyurni. Akár férfi akár nő az illető, de utána jobban érezzük magunkat a testunkben. Legalábbis én igen. Érzem h tettem valamit magamert.

l/22

2014. jún. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Telefonról írtam előző vagyok. Ezért lehetnek benne helyesírási ekezetbeli hibák.
2014. jún. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!