Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek túl engedékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl engedékeny vagyok?

Figyelt kérdés

Van pár olyan dolog amit a barátaim tuti nem engednének meg egy fiúnak pl: hogy csípőnél fogva belehúzzon az ölébe vagy hogy ő uljön az enyémbe.Habár már a fiút 5 éve ismerem mert idegeneknek ezt sosem engedném.Sokan rosszat gondolnak rólam

bár nem értem mi alapján hisz még szűz vagyok.Arcon csókolni egy fiút persze ízlésel meg ilyesmire gondolok de soha nem megyek messzebre.



2014. jún. 4. 06:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem sikerült értelmeznem a kérdést.
2014. jún. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog senkinek sikerülni...
2014. jún. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
és sokan vagytok?
2014. jún. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én értem a kérdést, nem tudom mi ezen olyan megfejthetetlen.


Arról van szó, hogy van a lánynak egy nagyon jó fiúbarátja akivel csinál olyan intimebb dolgokat amiket más barátnői nem tennének meg a barátaikkal. Pl. beleül az ölébe vagy ad neki egy puszit.

Ha nektek ez jó akkor csináljátok, ne érdekeljen más véleménye. Mi van akkor, ha nem vagytok együtt, nyilván nem csinálod az összes fiúbarátoddal.

2014. jún. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De akkor nem azt kellett volna irnia hogy 'a barátnőim tuti nem engednék meg'? Mert hogy a barátai nem, abban - számomra - semmi csoda nincs.

Meg mi az hogy arcon csókolni izlésesen? Van aki izléstelenül úgy csókol mint egy tehén?


Najó, inkább visszafekszem aludni, megint megfájdult a fejem.

2014. jún. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Költőnő? ***** válasza:
:D:D:D
2014. jún. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha csak barát az illető, akkor miért ülsz az ölébe???
2014. jún. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!