Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy találhatnék olyan lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatnék olyan lányt, akinél a szexnek még van valamilyen szentimentális értéke és nem r! b@ncosodott el? 23/F

Figyelt kérdés
Azt vettem észre,hogy a legtöbb lány,akivel összehoz a sors,az ilyen.Ha elkezdődik a kiteregetés és esetleg nem tetszik a múltja,akkor meg szoktam mondani,hogy bocs,de inkább hanyagoljuk a folytatást és ezután szoktak megsértődni.Ami elég zavaró.
2014. jún. 4. 16:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
31%

Mér', kisebbaségi komplexusod és önbizalomhiányod van? arra pszichológus való, nem egy barátnő.

Egyébként még JÓ hogy megsértődnek basszus, amikor TE akarsz fennhatóságot gyakorolni az Ő testük felett.

2014. jún. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
ezt kiveséztük ezerszer, exemet gruppenben tolták ketten. ÉSS igen, repült...
2014. jún. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
ilyen dumával nem fogod őket idevonzani.
2014. jún. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
60%
Milyen jogon kéred rajzuk számon a múltjukat, főleg pár randi után? :) Persze, hogy megsértődnek.
2014. jún. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
*rajtuk
2014. jún. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nem kell olyan lánnyal kezdeni, akiről ez igenis lejön hogy milyen! Szerintem ez első látásra, vagy akár egy képről könnyen megállapítható. De mivel elfajult a világ ezért nehéz találni, de normális fiút méginkább! Ki kell várni, addig meg nem tudsz mit tenni. Én teljesen normális lány vagyok nem olyan akit leírtál, és lám egyedül vagyok.:) persze a jött mentek mindig kapcsolatban vannak!

20/L

2014. jún. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Na, én mostmár tényleg kíváncsi vagyok rád

face?

2014. jún. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem kérem számon.Ki mondta,hogy számon kérem?Elmondják maguktól,én meg közlöm,hogy nem illünk össze.Csak annyit várok el,amit én is teljesítek.
2014. jún. 4. 16:52
 9/18 anonim ***** válasza:
De kis cuki vagy
2014. jún. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

20/l:Nem mindig látszik sajnos.

Csak azért koptatom le őket,mert ha 2 ember egy ilyen témában ennyire eltér,akkor nincs is miről beszélni.

2014. jún. 4. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!