Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek eröl a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek eröl a képröl? Kedves fiúk férfiak. Érdektelen, vagy szexi vagy szerintetek jó vagy rossz.

Figyelt kérdés

Nem bokokat akkarok be gyüjteni és nővelni az egomat... Csak egy ismerösöm szerint érdektelen :DDD

[link]


2014. jún. 5. 14:21
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
ez a kép jó lenne, nem tudom minek állsz bele a fénybe, tök jó alakod van
2014. jún. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
28-as vagyok. Jó kép az amin jól kivehető hogy mit ábrázol. Ez a kép nem olyan. Fényképésznek ne menj. :):)
2014. jún. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
Nagyon szép feneked van
2014. jún. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
Na ezen legalább már látszik, hogy csaj vagy. Popsi nagyobb , comb kicsit vastagabb a mainstream szépségideálnál, de nekem tetszik. Gondolom a fénnyel a hasit akarod takarni (ha nincs, akkor butaság olyan képet csinálnod, ami ennek megítélésében elbizonytalanít), cicinek így fogva szép a mérete, formája, ha tartás nélkül is kb. így állna akkor az tök jó.
2014. jún. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 A kérdező kommentje:
nem tartotam csak el takartam. ja és 3 nagy ablak van a szobába... a fényel nem tok mit kezdeni.
2014. jún. 5. 15:03
 36/57 anonim ***** válasza:

Hát ami biztos, az az, hogy ne menj fényképésznek mert katasztrófálisan rossz minőségű képeket csinálsz :)

De amúgy dugható verzió vagy.

2014. jún. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
Dugásra jó lennél. :D
2014. jún. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
Igen jól nézel ki, bár tény, hogy jó szarok a képek. A helyesírásod meg katasztrófa.
2014. jún. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 A kérdező kommentje:
a helyes írásom katasztrófa? Szerintem azért mert nem figyelek mindig oda adtol még semmi baj vele.
2014. jún. 5. 15:29
 40/57 anonim ***** válasza:
A helyesírásod tényleg katasztrófa...
2014. jún. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!