Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek eröl a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek eröl a képröl? Kedves fiúk férfiak. Érdektelen, vagy szexi vagy szerintetek jó vagy rossz.

Figyelt kérdés

Nem bokokat akkarok be gyüjteni és nővelni az egomat... Csak egy ismerösöm szerint érdektelen :DDD

[link]


2014. jún. 5. 14:21
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim válasza:

Szia

Szerintem a popsid és a combjaid nagyon jók:) a többi nem lényeg

2014. jún. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a többi nem lényeg, hogy buta vagy, mint a tök! Ürítésre jó vagy! :D
2014. jún. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
A puncidról is rakhatnál fel képet ha már így belejöttél.
2014. jún. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz a popsid. Hány éves vagy?
2014. jún. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:

"Ja és nem r ib*ncos kép. minden mai lány rak ki ilyet."


attól még, hogy mindenki csinálja, nem lesz kevésbé r*bancos.

2014. jún. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 A kérdező kommentje:
üljetek le nyugi van :DDD
2014. jún. 12. 09:12
 57/57 anonim ***** válasza:

Azt mondtad,hogy minden mai lány rak ki ilyet. Akkor mondd már meg nekem,én miért nem rakok ki ilyen képet? Kezdő mondatba már bele tudnék kötni. "egy ismerősöm szerint érdektelen" Szóval kis kurbli vagy és mutogatod magad. Nyilván olyan sötét vagy,hogy fel sem fogod. Az ilyen csajok állnak a sarkon:) Hajrá!

20L

2014. jún. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!