Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek eröl a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek eröl a képröl? Kedves fiúk férfiak. Érdektelen, vagy szexi vagy szerintetek jó vagy rossz.

Figyelt kérdés

Nem bokokat akkarok be gyüjteni és nővelni az egomat... Csak egy ismerösöm szerint érdektelen :DDD

[link]


2014. jún. 5. 14:21
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
Ez olyan mintha azt mondanád, hogy attól hogy rossz a helyesírásod, még semmi baj vele. :DDD
2014. jún. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj vele? Ha nem vesszük figyelembe, hogy lehagyod az ékezeteket, akkor is:


eröl-erről

akkarok-akarok

nővelni-növelni

ki kérem-kikérem

űzenet-üzenet

ökett-őket

fenébbe-fenébe

enyi-ennyi

szobába-szobában

fényel-fénnyel

helyes írás-helyesírás

ADTOL-attól


Az igekötőkről nem is beszélve, szinte mindenhol rosszul használod. Az a baj, hogy annyira elveszted ettől a bájodat, hiába nézel ki jól, nem kellenél.

2014. jún. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 A kérdező kommentje:
De nem rossz. csak néha nem figyelek rá oda.
2014. jún. 5. 15:45
 44/57 anonim ***** válasza:
100%

eröl---erről

képröl---képről

bokokat---bókokat

akkarok---akarok

be gyüjteni---begyűjteni

nővelni---növelni

ismerösöm---ismerősöm

meg fogalmazod---megfogalmazod

akkartam---akartam

csunya---csúnya

el küldöm---elküldöm

sértödök---sértődök

fel fogni---felfogni

enyi---ennyi

el zavrani---elzavarni

úgyan---ugyan

akkarok---akarok

tartotam---tartottam

el takartam---eltakartam

fényel---fénnyel

helyes írásom---helyesírásom

adtol---attól

2014. jún. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
Azt mondja nem rossz. :DDDDD De rossz, sőt borzalmas. Inkább azzal foglalkozz a r|bancos képek mutogatása helyett, cicám...
2014. jún. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
Ráadásul ezek a hibák tipikusan nem abból erednek, hogy figyelmetlen vagy és elgépeled.
2014. jún. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 A kérdező kommentje:
de képzeld abból,mert nekem van magán életem is és egyszerre két felé nem tudok szakadni. Ja és nem r ib*ncos kép. minden mai lány rak ki ilyet. és tudod drága barátom szerinted azért r ib*ncos,mert életedbe nem lesz ilyen nőd. Na de nem érdekel mit írtok..
2014. jún. 5. 15:55
 48/57 anonim ***** válasza:

Már megint egy csomó helyesírási hiba. :)

Nekem is van magánéletem, mégis igyekszem helyesen írni. A képek pedig olyanok amilyennek mondtam. Attól mert más is csinálja már nem lesz "olyan"? Ez logika...

Drága cicám, olyan nőm volt már amilyen te csak szeretnél lenni, és még helyesen is tudott írni...

2014. jún. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
Attól, hogy minden lány rak ki ilyet (ami persze nem igaz), attól még riba.ncos, szóval nem értem az összefüggést! :D
2014. jún. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
A képek minőségre nem a legjobbak. A tartalmukat tekintve a látvány szép lehetne, ha rendesen látszanál. :) Viszont megtanulhatnál helyesen írni...
2014. jún. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!