Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a megoldás? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit nagyon szeretek lassan több mint 2 éve.De csak 1 évig volt a párom.Egy lány miatt lett vége,de azóta az a lány már mással jár.Viszont ez a fiú meg egyszer szerelmes belém,máskor meg csak egy barát vagyok neki.Simogatja az arcomat,engedi hogy megcsókoljam azt vallja szeret de nem akar járni velem.Mégis olyanok vagyunk más szemébe mintha járnánk.Ez a fiú 20 éves.

Van egy 31 éves férfi aki szeretne közelebb kerülni hozzám,nem rossz külsejű de mégsem vonz.Nem vagyok szerelmes.

Arra gondoltam hogy összejövök a 31 évessel,hogy enyhítsem a szerelmi bánatomat.De hogy őszinte legyen sosem fogok úgy szeretni senkit mint az első barátomat.Ti mit tennétek? 19/L


2014. jún. 5. 19:27
 1/3 Bukor Peti ***** válasza:
a 20 éves pasit válaszd
2014. jún. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a helyedben egyiket sem választanám.

Ha egyszer elhagyott egy másik nő miatt, újra elfog.

A másiknak meg imponál a fiatal, szűk p**nád, másra ne számíts.

2014. jún. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem is hagyd mindkettőt, és inkább találj egy normális pasit, aki nem csak hülyíteni akar, vagy el tudja dönteni, hogy mit akar tőled.
2014. jún. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!