Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik sikertelenek a nőknél,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik sikertelenek a nőknél, válaszolnának nekem?

Figyelt kérdés

Kedves férfiak!

Gondolom már nektek is feltűnt, hogy a GYK-n is és máshol is főleg ti vagytok azok, akik állandóan rinyálnak, hogy a lányok milyen szemetek, a magas és vékony fiúkat nem szeretik, rosszfiúkra buknak, csak a pénz számít, stb. Oké, vannak ilyenek, de azért nem mindenki. Nekünk lányoknak is vannak problémáink, mégsem kezdjük utálni és oltani a másik nemet és nem szenvedünk látványosan.


Miért nem veszitek észre, hogy ha sok ideig nem jött össze semmi, akkor lehet, hogy bennetek van a hiba, nem a világ összes nőjében? Nekünk sem könnyebb, itt vagyok 22 évesen egyetlen épkézláb kapcsolat nélkül a hátam mögött, mert hosszútávra nem kellek. (több ok is van, de bennem van a hiba)


Miért kell mindig minden felelősséget a másikra hárítani?


2014. jún. 5. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Én sosem szoktam és én is hosszabbat akarok..26/F
2014. jún. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ugyan az megy mindkét oldalon csak egy nő sokkal könnyebben létesit szexuális kapcsolatot az ellenkező nemmel mint egy férfi, ugyan azon sírnak, mindenki csak kihasznál, csak ezért csak azért volt velem, megcsalt bla bla bla, ugyan ugy vannak hülye nők mint hülye férfiak és ez minden tulajdonságra igaz
2014. jún. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
tudod a sok sérült lélek itt adja ki a fájdalmát...köztük én is csak én nem ilyen témában/módon :) név nélkül elmondhatjuk mi bánt és ez felszabadít, párkapcsolati témában annyit hogy nálam jó pár év szenvedés volt a magány egy lány miatt és még csak 21 vagyok, de ez a sok év alatt több lehetőségem is volt hogy újra párkapcsolatban legyek valakivel csak nem voltam kész rá...azok akik meg sírnak hogy 24 éves szüzek azok meg vakok és nem veszik észre a lehetőséget és csak sajnáltatni tudják magukat
2014. jún. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nézd, mindenki másban jó. Nekem a zenélés és a programozás az erősségem, de az ismerkedés nagyon nem. Ez olyan, mint mondjuk az éneklés. Akinek nem megy, az nem erőlteti. Ilyen egyszerű.


20/F

2014. jún. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Nekünk lányoknak is vannak problémáink, mégsem kezdjük utálni és oltani a másik nemet és nem szenvedünk látványosan. "


Valszeg, te is csak 5 percet töltöttél az oldalon.

Várj.... ennyi se kell, hogy találj egy ilyen kérdést.

2014. jún. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezen nem lehet vitázni vagy mutogatni kinek megadatik kinek nem, ez annyin múlik hogy milyen csillagzat alatt születtél semmit se lehet tenni ha az vaan megírva hogy nem lesz csajod/pasid akkor nem lesz.Ennyi.
2014. jún. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Általában én szoktam az ilyen kandúrokat elküldeni pszichológushoz, mert mindig kiderül a végére, hogy az önképpel és más mentális dolgokkal van a probléma... De hidd el, hogy az ilyenek soha nem fogják ezt fel, beszélhetsz nekik.


Te miért nem kellesz senkinek hosszútávra?

2014. jún. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert azok akik sikertelenek a nőknél még futó kapcsolatra sem kellenek, egyszerűen nincs meg az egyensúly.

Te csak azért nem szexelsz mert nem akarsz alkalmit, ők pedig azért mert nincs rá lehetőségük.

2014. jún. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért mert bennem nincs hiba, maga vagyok a megtestesült tökéletesség!
2014. jún. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!