Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretném ha sokan válaszolnán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném ha sokan válaszolnának. A többi lent?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, 2 éve vagyok együtt a barátommal. Egy jó ideje azt érzem hogy unalmasak a vele töltött órák, újra vágyom. Neki is mondtam hogy változzon és legyen olyan mint a kapcsolatunk elején, de nem nagyon látom rajta a változást. Én próbálom feldobni a kapcsolatunkat de neki semmihez sincs kedve, már a szexet is mindig én kezdeményezem, ha azt várom hogy ő kezdje akk sose kezdi el. Plusz már azt se hagyja hogy csókolózzunk, csak szájra puszit enged, azt mondja hogy nem szeret csokolózni, hiába mondom neki hogy engem ez zavar, nem változtat. Úgy érzem 16 évesen leragadtam és nem éltem/élek. Mert nem lenne baj azzal hogy 1fiúnál maradok, de már nem birom minden nap ugyan azt. Újra vágyom! Nagyon szeretem őt de ez nekem nagyon nem jó. Mit tegyek?
2014. jan. 24. 11:09
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
78%
Te is tudod.. szakítani akarsz, hát szakíts!
2014. jan. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de ez a kapcsolat szerintem szakításra van kárhoztatva.
2014. jan. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
de úgy érzem hogy ha szakítanék vele akk megbánnám és hiányozna..
2014. jan. 24. 11:12
 4/36 anonim ***** válasza:
Vagy szakítasz, vagy te is változtatsz. Írtad hogy nem bírod ezt minden nap, hát akkor ne találkozz vele minden nap, csinálj mást.. HObbit, bármit. És ha ezek után is ugyanolyan satnyának érzed a kapcsolatod, érdemes lenne megfontolni valóban a szakítást.
2014. jan. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
83%
Biztos, hogy hiányozna, hiszen 2 éve együtt vagytok, megszoktátok egymást. Megbánni meg csak eleinte fogod, de utána rájössz ez volt a helyes lépés.
2014. jan. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
félek megtenni ezt a lépést. :/
2014. jan. 24. 11:17
 7/36 heftyke válasza:
90% hogy a srácnak van valakije....
2014. jan. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
100% hogy nincs senkije ezt csak abból következteted ki amit leírtam itt.
2014. jan. 24. 11:25
 9/36 anonim ***** válasza:
61%

De most gondolj bele...

Jobb lesz?- Nem

Változni fog?- Nem

Változni akar?-Nem

Neked jó így?-Nem

Hiányozna?-Igen

És miért?- Mert megszoktad...

De jön egy másik, hidd el! Ő az első fiúd, félsz tovább lépni, de előbb utóbb ez lesz Csak az nem mindegy, hogy hogyan és mikor.És, hogy addig még meddig gyötröd magad. Ez a nem mindegy...

2014. jan. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 Noydra ***** válasza:
60%
Igazad van, inkább élj egy szar kapcsolatban, mitsem változtass. Az ilyen hülyéket nem tudom sajnálni.
2014. jan. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!