Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik sikertelenek a párkeresés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik sikertelenek a párkeresésben mit gondolnak, miért azok?

Figyelt kérdés
2014. febr. 13. 17:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Válogatós vagyok.
2014. febr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Azért mert nem kellek egy lánynak se 14/f
2014. febr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
mert nincs pénzem.
2014. febr. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem egyértelmű: Dagadt vagyok, alacsony és ocsmány, így pedig egy csajnak sem kellek, hiába is próbálkozom.
2014. febr. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Introvertált vagyok, vézna és tudományfil:D
2014. febr. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
26/f mert balfa.z vagyok!
2014. febr. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ronda az arcom.

18/F

2014. febr. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem megtetszik valaki, és csak vele akarok járni, a többi fiú nem érdekel. Tehát sokan ismerkednének velem, de csak én mindig azzal akit én néztem ki, de vele kapcsolatban meg nem kezdeményezek,sőt vele vagyok a leg visszahuzodobb, ugyhogy igy nem járok senkivel. Ez olyan jól bevált,hogy megse kell ismerkednem,azzal se akit kinéztem, mert egy idő után már ő sem érdekel..20L
2014. febr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Korábban nem voltam elég nyitott. Sem elég magabiztos. A középiskolás éveim elmentek különösebb bulik nélkül, barátokat nem szereztem, csak az ország különböző pontjain élőket. Velem ellentétben ők nem zárkóztak el a már-már kötelezőnek számító ivászat, bulizás, dugás hármastól így a végén eltaszítottam magam tőlük. Középiskola után rájöttem, hogy nálam van a gond, de nem láttam belőle a kiutat egész sokáig. Mostanában kezdem összeszedni magam, viszont a jópofizás és a kötetlen beszélgetés más emberekkel még igen nehezen megy főleg élőben, csak kevesekkel tudok elbeszélgetni. Az önbizalmam egész jól áll, habár vannak néha mélypontok. Remélhetőleg pár éven belül megfelelő állapotban leszek hozzá, hogy képes legyek vonzalmat kialakítani egy lányban.
2014. febr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem iszok, nem verekszem, nem dohányzok, nem vagyok "menősrác"... Ezért.
2014. febr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!