Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyűrött a nadrágom, lehet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyűrött a nadrágom, lehet még csajom?

Figyelt kérdés

Sok ember SZERINTETEK miért ilyen telhetetlen, főleg hogyha párkapcsolati dolgokról van szó? "Rámmosolygott, jelent valamit?" "Megérintette a lábkörmömet, SZERELMES BELÉM?"

" Belémélvezett a pasim tizenháromszor de kimostam, és nem jött meg, szerintetek elrontottam a hasam?"

"Beleharaptam a szendvicsembe, szerintetek belémszeretett?"


Sok válasz van a kérdésemre (a második kérdésemre) de a ti véleményetekre vagyok kíváncsi, kik nem telhetetlenek, és ugyanúgy kivannak égve jelenleg, mint én.


Üdvözlet, és margarint mindenkinek!


2014. jún. 5. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez van. Igazából ha nem lenne az oldal, akkor nem lennének ilyen szuper hülyék ezek az emberek. De legalábbis nem reklámoznák. A 13 éves kislányok inkább anyától kérnének tanácsokat, a fiúk összejárnának és talán férfit faragnának egymásból... Így megy ez.
2014. jún. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Neked van csajod! :D


Amúgy: a hülyék átvették az irányítást, ne csodálkozz.

2014. jún. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehetséges. Az oldal nagyrészt káros ilyen szempontból, de mégiscsak az ember teszi azzá.
2014. jún. 5. 21:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert sokan a szimpla kedvességet is félteértik, és udvarlásnak veszik, és akkor jön az, hogy nem köpött le, szerintetek össze fogunk házasodni??
2014. jún. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem számít hogy van csajom, amikor nem volt, akkor sem síránkoztam (hozzáteszem, ez személyfüggő, nem tartom magam feljebbvalónak emiatt senkinél) hogy miért vagyok magányos 16 évesen, hanem inkább elmentem a b**dira, aztán meg toltam a Prince of Persia-t. Sz**rtam az egészre. Még 20 évesen is.
2014. jún. 5. 21:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Én csak röhögni járok ide. :P
2014. jún. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én meg trollkodni :D
2014. jún. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Költőnő? ***** válasza:
megérett a világ a pusztulásra :D
2014. jún. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!