Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy pasi, pár éve ismerjük egymást, néha beszélgetünk. Tetszünk egymásnak. Ő most kint van külföldön, és tegnap hívott telefonon, de én aludtam, és pont arra keltem, hogy hív, de még mielőtt felvettem volna letette. Aztán visszahívtam picit később, de nem vette fel, és vissza sem hívott. Szerintetek hívjam/írjak neki? Vagy inkább várjam meg, hogy ő keressen megint, mivel ő akart valamit mondani először.

2014. jún. 5. 22:03
 1/6 anonim válasza:
Szerintem írj neki hogy mit szeretett volna
2014. jún. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha lehet, palacsintát, úgyis éhes vagyok :D

Egyébként komolyra fordítva a szót, inkább várd meg, hogy ő hívjon, vagy írj neki egy sms-t, hogy ne haragudjon, ha nem vetted fel, de aludtál, viszont szeretnéd, ha visszahívna, mert kíváncsi vagy arra, hogy mit akart mondani. Egy sms-ben legalább leírod, hogy nem direkt nem vetted fel.

2014. jún. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem írj neki.. Írd le, hogy mi történt, miért nem tudtad felvenni, aztán írd meg neki, hogy ha van ideje, akkor csörögjön rád újra, ha gondolja.
2014. jún. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!:) akkor írok neki :)
2014. jún. 5. 22:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha irnál neki szánalmas lennél várd meg még a fiu keres öneki kell udvarolnia
2014. jún. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Itt ez most nem udvarlás. Ha kereste, de ő nem tudta felvenni, akkor nyilván valahogy jelezni kell, hogy miért alakult így... legalábbis úgy illene szerintem.
2014. jún. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!