Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek a viszonzott/viszonzatlan szerelme öngyilkos lett? Hogy dolgoztátok fel?

Figyelt kérdés
2014. jún. 5. 22:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
10%
Nehéz volt. Tegnap kétszer is öngyilkos lettem :/
2014. jún. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Te szerencsétlen hogy lenne itt olyan aki öngyilkos lett?
2014. jún. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Látom valakinek az olvasási szövegértés nem igazán megy. Nem te lettél öngyilkos, hanem a szerelmed...
2014. jún. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
18%
Nekem autóbalesetben meghalt. Utána feltámadt, de nem tudunk találkozni....
2014. jún. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Olvasd el a kérdést és értelmezd, idióta. Olyanoktól kérdeztem, akinek a SZERELME lett öngyilkos.
2014. jún. 5. 22:23
 6/16 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy utána feltámadt?
2014. jún. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Őszintén remélem, hogy téged nem érint személyesen a kérdés.


Ha netalán mégis, írnál nekem egy privát üzentet?


Köszönöm.

2014. jún. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Nem öngyilkos lett, de meghalt. 19 éves volt. 2 évig voltam belé szerelmes, de mikor elhunyt, már nem tartottuk a kapcsolatot sajnos, meg mással voltam akkor, és vagyok azóta is, tehát nem voltam már szerelmes belé akkor. De iszonyatosan nehéz volt feldolgozni. A gyászmunkának szakaszai vannak, utána lehet olvasni. Nekem a tagadás úgy 2-3 hónapig tartott, a többit nem tudom, nem tartottam számon. Ez tavaly novemberben történt, ma már simán beszélek róla, de ha emlékek törnek rám, akkor elég nehéz. Görcsben a gyomrom, sírhatnék, stb, de ez normális. Úgy fogom fel, hogy ő egy nagyon jó ember volt, és jobb ott neki, ahol most van, és nem itt, ebben a kegyetlen világban. Valamint hiszek a reinkarnációban, és tudom, hogy még úgyis találkozom vele. :)
2014. jún. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#8 Nagyon sajnálom :( Ez a világ nem való a jó embereknek... amúgy is egyre kevesebb van belőlük.

Reméljük így lesz és találkoztok még :)

Köszönöm a válaszod :)

2014. jún. 5. 23:05
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem sem öngyilkos lett hanem baleset történt. Kicsit talán az én hibám is de ez hosszú. A 8. Válaszolónak csak annyit hogy én nem tudom úgy látni hogy "jobb neki ott" mert az lenne a jobb ha velem lenne. (Legalábbis nekem.) Én már lassan 9 éve nem tudom feldolgozni úgyhogy hasznos tanáccsal sajnos nem szolgálhatok. Rémálmok kínzó álmatlanság..... Nem is gondolom úgy hogy valaha is túl lennék rajta.
2014. jún. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!