Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek a viszonzott/viszonzatlan szerelme öngyilkos lett? Hogy dolgoztátok fel?

Figyelt kérdés
2014. jún. 5. 22:18
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
#10 Ez szörnyű, részvétem :( 9 év az nagyon hosszú idő, elképzelni sem tudom, milyen borzalmakat élhettél át. Nem lehet, hogy amiatt nem tudsz túllépni, mert részben úgy érzed, hogy a te hibád (amit írtál is)? Pedig nem szabad így gondolod, hisz te nem akartad, hogy így történjen, szóval akárhogy is volt ne hibáztasd magad.
2014. jún. 5. 23:24
 12/16 anonim ***** válasza:
Biztos hogy azért nem tudok túllepni vagy valamennyire feldolgozni a történteket. Mindenki ezt mondja (a szakemberek is). De ettől sajnos nem lesz könnyebb. Az elmúlt 9 évben rászoktam a cigire nyugtatóztam egy időben antidepresszánsokat is szettem sőt drogoztam is. Nem vagyok eggyikre sem büszke de nem is szépítem a dolgot azért hogy jobb embernek tűnjek. Csak remélni tudom hogy a kérdésed pusztán kíváncsiságból tetted fel és nem azért mert ilyesmi történt veled. Mert ezt az érzést senkinek sem kívánom.... #10
2014. jún. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Velem szerencsére nem történt ilyen szörnyűség. Utolsó válaszoló én csodálom, hogy ennyire is erős vagy. Ha az én szerelmemmel történne valami, én nem bírnék élni nélküle.. :/ És nem is nagyon akarnék :/ Részvétem a veszteséged miatt és kitartást kívánok! Reméljük, sikerül túltenned magad rajta valahogy!
2014. jún. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#13 Köszönöm de sajnos nem vagyok erős. Az már nekem szinte minden nap megfordul a fejemben hogy nem akarom tovább csinálni. Pedig előtte nem volt rossz kilátásom az életre de azóta nem találom a miértet. Nem múlt még úgy el egy nap sem hogy ne gondolnék rá, hogy ne gondolnék arra hogy mi lett volna ha..... De ezen már változtatni nem tudok ezt én is tudom. Csak feldolgozni nem tudom. #10
2014. jún. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Még 14 éves fejjel volt egy barátnőm. Nem volt szerelem, romantika, csak nagyon bírtuk egymást. Számtalanszor át jött hozzám, együtt játszottunk, nevetgéltünk. Akkor arra gondoltam, hogy ha elérkezik az ideje, ő lesz a barátnőm, megkérdezem tőle szeretne e a barátnőm lenni. Biztos vagyok benne, hogy nem utasított volna el. 6 éves korunk óta szinte mindig egymás társaságában éreztük jól magunkat.


Egyszer egy osztály kirándulásra mentek, és elhatároztam ha visszajön megkérdezem tőle. Soha nem jött vissza...


Egy nagy lejtőről elkezdett futni, és bele zuhant egy szakadékba. A kis agyát ütötte be, nem halt meg azonnal. A kórházban hunyt el. Egy világ tört össze bennem. Mai napig fáj.


30/F

2014. jún. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hú 15-ös válaszoló ez elég borzasztó. Egy kicsit a "Híd Terabithia földjére" film jutott eszembe. Részvétem.


Ugyan nem velem történt, de érdekesnek találtam. Még annak idején egy osztálytársnőm miatt öngyilkos lett egy fiú. Megkérdeztem tőle, hogy ez még is hogyan érinti. Azt mondta, hogy nem gondolkodik rajta egy percet sem. Hiába nevezte meg egy levélben őt mint okot a fiú (aki leugrott egy tetőről) nem hajlandó bűnösnek érezni magát miatta. Eleve azért szakított a fiúval mert elég instabil volt és nem hagyja magát kapcsolatba zsarolni. Úgy hogy őt nem zavarták a történtek különösebben.

Igaz hogy ez még tinédzser korunkban volt (középiskolás osztálytársnőm) és valahol meg is értem az indokait, egy kicsit hidegnek találtam a hozzáállását. Épp hogy csak nem röhögött a dolgon, de egy kicsit sem viselte meg.

2014. jún. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!