Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék kiverni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék kiverni egy srácot a fejemből akit már több mint 1 éve szeretek reménytelenül?

Figyelt kérdés
2010. jan. 1. 18:12
 1/9 anonim válasza:
miért reménytelen? kicsit bővebben kifejenéd
2010. jan. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
a reménytelen szerelemnél nincs rosszabb. foglald el magad, ne gondolj rá. én rudom mi ez.
2010. jan. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát bővebben:

ő egy gazdag és beképzlt srác nem is tudom miért szeretem, köztudott hogy egy másik csaj teccik neki és állandóan bunkó velem, még ha csak hozzá sem szólok. már régebben felvettem msn-re, de kb. egy hete letiltott.

Szerintem ez elég reménytelen


2. válaszoló: köszönöm , ezt már én is megpróbáltam, de sajnos nem megy

2010. jan. 1. 18:22
 4/9 anonim ***** válasza:

sajnos nincs más gyógyír csak az idő :( max próbálj azokra gondolni amik ellenszenvesek benne, hogy bunkó veled, vagy ilyenek. bár ha szerelmes vagy még ez sem igazán segít :( sajnos tudom milyen

20/f

2010. jan. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

hát igen így van:(

köszönöm.

2010. jan. 1. 18:37
 6/9 anonim válasza:
Nem tudsz ellene tenni sajnos..:/ nekem 1 éve volt, hogy exemmel szakítottunk, és reménykedtem. hiába volt más, csak ő érdekelt. Viszont most igy több mint 1 év eltelt, és teljesen véletlenül megismertem egy olyan srácot, akit kimondhatatlanul megszerettem. és az előzőt igy sikerült elfelejteni:) neked is sok sikert kívánok hozzá:)szorítok puszi
2010. jan. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
igen sajnos a felejtés az nagyon nehéz...:S a.) nagyon-nagyon sokáig nem látod, és így egy idő után nem gondolsz rá, vagy ha igen, nem úgy b.) megismersz egy srácot, aki elkápráztat, ez esetben sokkal gyorsabb az előző elfelejtése...rem. segítettem :)
2010. jan. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommentárokat. sajnos az osztálytársam és minden nap látom szóval nem lesz könnyű. de azért köszönöm:(
2010. jan. 2. 12:36
 9/9 Zack ***** válasza:

Ha a barátnőd szenvedne ettől, te mit tanácsolnál neki? Próbáld kívülről látni magadat és azt, hogy reménytelenül kapaszkodsz olyan dologba, ami halott.


Mire van szükséged egy kapcsolatban? Bármi is az, nem tőle fogod azt, megkapni.

2010. febr. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!