Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sörözgetés az exeddel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sörözgetés az exeddel?

Figyelt kérdés
Véletlenül találkoztunk, kicsit beszélgettünk. Elhívott meginni valamit, közöltem, hogy párkapcsolatom van, így nem akarok otthon vitát. Ti mit tennétek hasonló helyzetben? Félre ne értsétek, nem akarok semmit az extől, csak érdekel, hogy másnak egy ilyen helyzetben, belefér-e egy ilyen "iszogatás"?
2014. jún. 6. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
hát lehet többet akar, ha nem tudsz már rá barátként tekinteni akkor nincs értelme találkozni ha arra gondolsz többet akar akkor inkább ne menj el
2014. jún. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Fiú vagyok, nálam alap dolog, hogy a párom nem tart fenn semilyen kapcsolatot az exével, egyszer mondaná (vagy tudnám meg), hogy "édes nem leszek otthon, mert megyek sörözni az exemmel" válasz az lenne rá, hogy már vissza se gyere... Lehet én vagyok hülye, de szerintem ez alap dolog, hogy NEM!!!
2014. jún. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ritkán mondok ellent magamnak, de most az lesz. Én szeretek az exeimmel sörözni, beszélgetni egy kicsit, nagyon ritkán. Csak érdekel, hogy alakul az életük, mi van velük.


Ennek ellenére, én sem örülnék, ha a barátnőm az exével sörözne. DE! Megérteném és nem haragudnék érte. Megbízom benne.

2014. jún. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem fér bele szerintem!
2014. jún. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én söröztem az exemmel párszor. Nem túl gyakran, mivel külföldön él, amikor hazalátogatott van hogy beültünk vhova beszélgetni. A párom az eső alkalommal nem akart elengedni, akkor közöltem vele, hogy sajnos megtiltani nem tilthatja meg. Inkább elhívtam őt is. Megismerte az ex-et és onnantól féltékenység kizárva.


Idővel elmaradtak ezek a sörözések, hiszen nem véletlenül mentünk szét, az életünk is más úton haladt tovább.

2014. jún. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is élből nemet mondanék,számomra ez nem fér bele,mint ahogy a párom sem tolerálná valószínűleg.Ez így van jól szerintem.Ami elmúlt,az elmúlt.
2014. jún. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!