Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok van legjobb fiú barátot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok van legjobb fiú barátotok? Fiúk van legjobb lány barátotok?

Figyelt kérdés

Ha van miket szoktatok csinálni? Mindent megbeszéltek? Az érzéseitek? Egyikőtök sem érez többet a barátságnál?

Válaszaitokat előre is köszönöm :)



2014. jún. 6. 15:08
1 2
 11/11 anonim válasza:

Hali!:)

Nekem a legjobb barátom bizony fiú!

Igaz a 'közhely' miszerint többet ér egy igaz fiú barát mint szaz kamu barátnő.:)

Előtte legjobb b.nom volt de hatalmasat csalódtam benne.

Viszont ebben a fiuban egyszer sem!

Négy év van köztünk de mindent meg tudunk beszelni legyen az tipikus lányos vagy fius dolog.

Nagyon sokat hulyulunk is és élőben is nagyon jól érezzük magunkat.:)

Ez a négy év szerintem nagyobb esélyt ad arra hogy ő ne szeressen belém és szerintem nem is szeret úgy ahogyan en sem őt.

Bar elég sokan irigyelnek amiért ilyen jóban vagyok egy ennyire helyes /azt belátom hogy tényleg nagyon helyes és jó stílusú/ fiúval de én a kapcsolatunkban tényleg csak a barátságot látom.

Nagyon szeretem őt nélküle kb élni nem tudnék de ez nem szerelem csak szimpla társ.:)

Tehát én nagyon preferalom a fiu-lany baratsagot mert véleményem szerint többet ér de tisztában vagyok vele hogy ez számos esetben nem tud működni.:/

Én szerencsésnek vallhatom magam.:)

2014. jún. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!