Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is a világ legnagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is a világ legnagyobb lúzere vagyok? Vajon megérzi ezt a többi ember is?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy 20 éves koromra egyáltalán semmilyen tapasztalatom nincs lányok terén.Nem elég,hogy szűz vagyok,de még egy csók vagy érintés,flört,semmi nem volt.

Az ilyen korban lévő fiúk 99%-a persze már mind átélte ezeket,csak én vagyok ilyen hihetetlen szerencsétlen(legalább csak ezen a téren,amúgy nem panaszkodom).

Többször gondolkoztam már,hogy mi lehet az oka és az alábbiakat vázoltam fel:

-19 éves koromig semmit nem sportoltam,egy dk izom nem volt rajtam(kb.188cm/60kg)

-már csak a testalkatomból kifolyólag nagyon önbizalomhiányos és félénk,csendes voltam,nem jártam el sehová,nem voltak barátaim pár osztálytársamon kívül,sosem kerültem a figyelem középpontjába,úgymond a hierarchia legalján helyezkedtem el

-a szüleim mindenre sajnálták a pénzt,így 15-16 évesen is mackóban,tesóm kinőtt ruháiban jártam,a többiek pedig csak nevettek ezen

-soha nem beszéltek velem a lányokról a szüleim,nem adtak semmiféle felvilágosítást,nem biztattak sportolásra vagy arra,hogy járjak el társaságba,ők maguk sem mutattak ezzel példát,mindig csak veszekedtek,ami erősítette bennem,hogy a lány-fiú kapcsolatból csak rossz dolog sülhet ki...mindig csak a tanulást,tanulást erőltették,pedig valami sport nem ártott volna 13-14 éves koromtól és talán most már izmos,kigyúrt lennék és nem sovány,vékony 20 évesen(tekintve,hogy nem régen kezdtem el)


2014. jún. 4. 11:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Pl. most is nekiállhatsz edzeni!!! Esetleg ezentúl mindig!!!

Ha öltözködési problémád van menj turkálóba. Mai napig felváltva járok Zarába és turiba is, kicsit sem számít hol veszed ha neked jól áll a kiszemelt ruhadarab. Mindenekelőtt kezdj el sportolni és járj el társaságba szocializálódj.

2014. jún. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Miért lennél a világ legnagyobb lúzere? Amiért anyádék elb**szták a nevelésed? Az nem a te hibád, inkább örülj neki, hogy tudod, hogy mi miért van.

Edz, ha zavar az alkatod, akkor nőni fog az önbizalmad is, bár én nem egy fogpiszkáló srácot ismerek, akinek barátnője van/volt.

Ha zavarnak a ruháid, akkor változtass a megjelenéseden. Ha nincs sok pénzed, menj el valami jó kis turiba, ott olcsó és jó cuccok vannak. És nem, nem ciki.


Attól, hogy anyádék nem beszéltek veled a csajozásról, nem jelenti azt, hogy béna vagy. Nekem sem meséltek arról, hogy hogy kell párkapcsolatot létesíteni, mégis sikerült.

2014. jún. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Már szoktam edzeni,jelenleg 188 cm és 80 kg vagyok,valamint saját pénzből veszek már ruhákat Zarában és PullandBear-ben.
2014. jún. 4. 11:12
 4/15 anonim ***** válasza:
Na, látod, a javulás útjára léptél. Ahogy látom nem vagy életképtelen, csak nehezebben indult, menni fog ez :D
2014. jún. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
188cmés 80kg... hagyjad már, jobb az alkatod mint nekem, én 4-5 éve kondizom és bokszedzésre járok. Jut eszembe a küzdősort is elég önbizalom növelő.
2014. jún. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az ötödik kommentelővel teljesen egyetértek. A küzdősport (legyen az bármi(ami tetszik)) hihetetlen mód tudja növelni az önbizalmad.
2014. jún. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

biztos, hogy az indokoknak köze van a gyenge fellépésedhez. kivéve az izmot, szakadjatok már le a témáról. az izom legfeljebb arra jó, hogy ismeretlen lányok megbámuljanak, de az még nem igazi érdeklődés.


a ruhád márkája szintén nem fog számítani, a szabás és az anyag fontos. az átlagosabb darabokkal többre mész, variálhatóbbak.


szerintem is segíthet a barátkozás úgy általában, vagy ha találsz valamilyen programot, ahol nők is megfordulnak. nem kell rögtön kitűzni valamit, elég szokni a közelségüket először.

2014. jún. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 menta34 ***** válasza:

A zaránál derült ki, hogy ez egy sima önreklám.


A gond az, hogy valszeg az arcod többet nőtt, mint az izmaid és az agyad :P

2014. jún. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem kell minden pasinak izmos kigyúrtnak lennie. Csak ne olyan csajoknál próbálkozz akiken látszik hogy csak a pénz kell nekik és a BMW. Mert akkor csalódni fogsz, és elmegy a kedved az egésztől. Megtalálod a párod. Én is magam erejéből építettem fel az életem.
2014. jún. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
És ha nőtt az arca akkor mivan?:D Eddig ugymond elvolt nyomva, had érvényesüljön! Mióta dolgozom és drágább ruhákat vásárolok nőtt az önbizalmam jobban érzem magam. Ha megteheti vegye nyugodtan :D szvsz
2014. jún. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!