Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem igazságtalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem igazságtalan ez a világ a férfiakkal szemben párkapcsolati szempontból?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott,hogy már a lányok 90%-a számára férfi=izom.Ez az egyik legigazságtalanabb elvárás.

Mert azt jelenti,hogy nincs olyan fiú,aki vonzó,izmos alakkal születik,hanem mindenképp éveket kell szenvedni az edzőteremben az eléréséhez.

Ezzel szemben rengeteg lány szexi,vékony alakkal rendelkezik mindenféle belefektetett munka nélkül!

Nálunk is gimiben a legvonzóbb csajok tesin is csak a lelátón vihogtak,semmilyen sportot nem űztek,csak kajtatták az izmos fiúkat a focipályán.

Most akkor hogy is van ez?

Persze nem minden csajnak adatik meg az ilyen alkat,hozzáteszem elég soknak...

Aztán ott van még a jóképűség,a magasság...akiben legalább 2 nincs meg ezek közül,az a szemükben csak egy selejt gyökér,akihez hozzá sem kell szólni,rá sem kell nézni,nehogy azt is jelzésnek vegye.

Szóval aki jóképűnek születik és fiatalkorában valamilyen hatásra elkezdi az edzést,annak nyert ügye van,akit meg a szülei nem sarkallnak 13-14 évesen valamilyen erősítő sportra,annak vége.


2014. jún. 6. 19:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mert ha tini vagy kicsit megtudom érteni ezt, de ha 20-n túl vagy már nem mert abban a korban kevés nőnél számít a kigyúrtság, és a tini lányoknál se fontos mindenkinél. Én azért edzek, mert utána isteniül érzem magam felszabadulnak a hormonjaim, több önbizalmam lesz és ilyenkor a kinézet háttérbe szorul.
2014. jún. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Az élet alapvetően igazságtalan, konkrétan mindenen lehetne hőbörögni: miért szőke a hajam barna helyett, miért nem milliomosok a szüleim, miért nem vagyok 10 kilóval több/kevesebb, stb. Konkrétan mindenki nekiállhatna siránkozni... És ez az életfelfogás nem vonzó.

Amúgy nem tudom, mostanában jàrtál-e iskolába, de nálunk pont fordítva volt: a fiúk nyomkodták a telefonjaikat, a lányok meg tornáztak.

Valamilyen sportot a nőknek is kellene végezniük, mert pl szülés után nehéz anélkül visszanyeri a formát. (na meg persze mozogni egészséges, de ez sose érdekel senkit)

Nyilván vannak, akiknek irreális igényeik vannak, nőknél és férfiaknál is előfordul ilyen, de a többség (egy normális társaságban) nem ilyen.

2014. jún. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Élet már csak ilyen. Ami nem megy, azt nem kell erőltetni.
2014. jún. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Nehéz lenne első látásra helyesnek tartani egy csont és bőr, vagy egy kövér fiút. Ez rossz hozzáállás. Ha egy fiú tetszeni akar a lányoknak, akkor egyértelműen elkezd kondizni, hogy ne legyen vézna, vagy, ha dagadt még nehezebb, mert le is kell fogynia. Ha egy fiú leszarja az egészet, akkor meg is érdemli, nem lesz annyira egészséges élete, egy sport(foci, kosár...) nem elég. Nem kell izompacsirtának, óriási kockáshasnak lennie, csak van egy határ. Lányoknak is vannak küzdelmeik, hogy megfeleljenek bőven.
2015. júl. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A kihyurt test inkább a többi pasik szól

Mert falkavezérnek kell lenni

2019. jan. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!