Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti milyen intim közelséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen intim közelséget engedtek meg a barátaitoknak, ha párkapcsolatban vagytok?

Figyelt kérdés
A pasim a halálba kerget a féltékenységével. Nekem vannak olyan fiúbarátaim, akikkel szerinte túl intim a kapcsolatom, mert néha hozzám érnek. Alaptalan a féltékenysége, van olyan barátom, akit öcsémként szeretek, van olyan, akit majdnemhogy apámnak tekintek. Ő ezt nem érti és naponta ez a veszekedésünk tárgya.

2014. jún. 7. 08:32
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
82%

Én abból indulok ki, hogy én intelligensen állok a párom baráti kapcsolataihoz, ezért ő is az enyémekhez. Bízunk egymásban és magunkban is, így nincs féltékenykedés. Jól is nézne ki, ha még ő szabná meg, hogy a saját barátaimmal milyen lehet a kapcsolatom és milyen nem. Természetesen ugyan ez fordítva. Ha megöleli a lány barátait nem érdekel, nyugodtan. Nem vagyok féltékeny.

Szerintem ehhez kell egy intelligencia szint is. Sajnos ez nem mindenkinek adatik meg.

2014. jún. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

11-es válaszolóval egyetértek, ehhez kell egy intelligencia. Volt már olyan is mikor egy férfi úgy fogta meg a kezem, hogy abszolút nem illet a helyzethez, rögtön éreztem, hogy nőként tekint rám és hátrébb léptem.


De ez részemről a segítségről szól, én ugyanígy viszonyulok a barátnőimhez, ha éppen taknya-nyála folyik és zokog a vállamon természetes, hogy megölelem, csak az embert látom benne és hogy támaszra van szüksége. Aki ezt nem érti meg, az agyhalott, és önmagában nem bízik.

2014. jún. 7. 10:29
 13/31 anonim ***** válasza:
83%
Rúgd ki a féltekenykedő pasid. Csak tönkreteszi az életed. Nehogy elmarja mellőled a barátaid. 23/L
2014. jún. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
amit előtte. nem a barátaimtól fogom elvárni, hogy alkalmazkodjanak.
2014. jún. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
58%

Fizikailag semmilyent. Az intim testi közelség egy párkapcsolatra vonatkozik, nem a barátságokra. Amúgy a férfi barátoknak ugyanannyit engedek, mint a nőknek. Olyat pláne nem teszek, amivel megbántanám a páromat.

Beszélgetek, levelezek velük, ennyi.

2014. jún. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
29%
sok itt a hűtlen! a barátság nem a fogdosásról szól. aki ezt védi az nem hűséges. puszi-puszi, ennyi fér bele. a többi strici-ribi szokás
2014. jún. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Hűtlen, aki megöleli a barátját? ugyan ne beszélj már butaságot! Azért mert segítő szándékkal megfogod egy ellenkező nemű embernek a kezét az nálad már megcsalásnak számít?
2014. jún. 7. 19:40
 18/31 anonim ***** válasza:

mit ölelgeted? :D 20-30 éves emberek nem ölelgetik egymást. tini alkoholisták buliban, ők igen


kezét sem fogdosom. egy felnőtt nő ezt nem igényli baráttól. csak ha dugna

2014. jún. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

tudom milyen ez, mind rám akart mászni idővel

30+F

2014. jún. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
91%
16: Az én kapcsolatomban majd mi ketten eldöntjük, hogy mi számít hűtlenkedésnek, jó? Elhiszem, hogy te retardáltakkal vagy körbevéve, akiket az anyjuk sem ölelt gyerek korába, meg valszeg téged sem nagyon, de ne te döntsd már el, miről szólhat más ember kapcsolata.
2014. jún. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!