Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti milyen intim közelséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen intim közelséget engedtek meg a barátaitoknak, ha párkapcsolatban vagytok?

Figyelt kérdés
A pasim a halálba kerget a féltékenységével. Nekem vannak olyan fiúbarátaim, akikkel szerinte túl intim a kapcsolatom, mert néha hozzám érnek. Alaptalan a féltékenysége, van olyan barátom, akit öcsémként szeretek, van olyan, akit majdnemhogy apámnak tekintek. Ő ezt nem érti és naponta ez a veszekedésünk tárgya.

2014. jún. 7. 08:32
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Szóval szerinted egy felnőtt férfi csak és kizárólag dugási céllal fogja meg egy felnőtt nő kezét? Ha ez így van akkor én más bolygón élek! :D
2014. jún. 7. 19:48
 22/31 anonim ***** válasza:
93%

Úgy gondolom, hogy egy ölelés, egy puszi belefér pl. szülinapkor, bármilyen más fontos ünnepen, vagy ha valami tragédia történik, pl. hozzátartozó halála. Ilyenkor egy ölelés, egy kézfogás természetes.

Meg persze, ha megveregetem a vállát, vagy hasonló, az is természetes.

De ennél több már sok. Ha az az általános, hogy ölelgetem, puszilgatom, simogatom, babusgatom a másik nemű barátomat, az tényleg gyanús.

2014. jún. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
50%
csináljátok csak! majd kiderül amikor válságban van a házasságotok és félredugtok :D
2014. jún. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
82%

22. pont ez a téma, hogy nem általános, csak a faszija képtelen felfogni ezt.

Meg itt még jópáran.

2014. jún. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
23: Mindig az kiabál a leghangosabban, akinek a háza ég. ;-)
2014. jún. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
22-es ezt így korrekten megfogalmaztad!
2014. jún. 7. 19:53
 27/31 anonim ***** válasza:
az enyém nem ég. de az olyan barátnők mint ti rám szoktatok mászni :D először csak bizalmaskodtok, fogdostok
2014. jún. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Istenem, de szánalmas vagy... Nem is reagálok inkább.
2014. jún. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
ne tegyed! hűséges nő nem sok van. fogdosódni ribik szoktak :D
2014. jún. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Hidd el van hűséges nő ugyanúgy, mint hűséges férfi! De neked inkább egy Pszichiáterhez kéne elballagni, mert ha ennyire nem bízol a nőkben, akkor valami komoly problémád van ez tuti, ahogy a páromnak is sajnos.
2014. jún. 7. 21:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!