Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leírnátok milyen volt az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírnátok milyen volt az első csókotok?

Figyelt kérdés

Olyan jó ezeket olvasni...:)

Írhatnátok jó néhány sort. ( helyszín, kor,..... és nagyon részletesen) köszi!!!


2014. jún. 7. 17:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
18 éves elmúltam akkorra, bizony. A lánnyal mindenben passzoltunk és én erre vártam, biztosra akartam menni. Egy hónapig találkozgattunk, aztán egy szórakozóhelyen voltunk, nagy társasággal. Akkor elhívtam a Tisza-partra sétálni. Nem sokat sétáltunk, leültünk egy padra. Aztán igen hama' letette a fejét az ölembe(persze hanyatt..). Akkor beszéltünk-beszéltünk és megcsókoltam. Jó volt, ott ültünk még fél órát csókolózva. Majd visszamentünk a szórakozóhelyre, ahol dumáltunk és néha-néha váltottunk egy-egy csókot még. 1 teljes évig tartott majdnem, aztán "kiszeretett" belőlem sajnos. Habár haragban váltunk el, nekem kedves emlék marad az egész. Azóta évente egyszer írok neki, hátha akar egyet kávézni, kíváncsi vagyok mi van vele, hogy van, hogy alakul a sorsa, milyenné lett így négy év után. De sajnos nem akar találkozni, mert ugye haragban váltunk el annó és azt hiszi, nem változtam és hogy fel akarom szedni. Pedig ha tudná, hogy szó sincs ilyesmiről... :)
2014. jún. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ja, 22f
2014. jún. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszi első.:) pont így gondoltam
2014. jún. 7. 17:24
 4/17 anonim ***** válasza:
Ja, és totál úgy éreztem csók közben hogy szétdurran a gyomrom, alig birtam tartani a fejem, hát eléggé ku rvajó volt!
2014. jún. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
16 éves voltam (most 20). Meguntam a várakozást a nagy szerelemre, összejöttek a dolgaim amúgy is. Elmentem haverokkal bulizni. Egy csaj kinézett magának, ezt tudatták velem, odamentem hozzá, táncoltunk. Aztán pontosan nem is emlékszek, egyszer csak smároltunk. Utána beszélgettünk neten néha, néha buliztunk ennyit, de soha nem volt semmi utána.
2014. jún. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

A bátyám születésnapi buliján történt, amikor bevonultunk a szobámba. Akkor még nem sejtettem semmit, hogy mi fog történni később. Csak úgy, mint két jóbarát, elkezdtünk beszélgetni erről-arról, felidéztük a "régi" szép emlékeket, mikor a Vidámparkban voltunk. Egyszer csak, egy teljesen váratlan pillanatban megsimogatta a hátam, rám mosolygott és kérdezte tőlem, hogy "szeretsz engem"? Igen! - feleltem. Megpusziltam, majd erre elkapta az ajkamat és megcsókolt! Soha nem gondoltam volna, hogy valaha meg fog történni, mindig csak álmodoztam, vágyakoztam utána... Soha nem feledem ezt a csodálatos, gyönyörű napot!

15/L

2014. jún. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Még írjatok!!!! ;)
2014. jún. 7. 17:48
 8/17 anonim ***** válasza:

8 éves voltam, nagyon jó volt :)


18/l

2014. jún. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nyálas, fujj, ledugta a nyelvét a torkomba. Senkinek sem kívánom.
2014. jún. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
14/F Haverom szülinapján a haverom osztálytársával.
2014. jún. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!