Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell elfelejteni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell elfelejteni az exet egy újabb pasi/csaj nélkül?

Figyelt kérdés

eddig kétszer voltam szerelmes. az elsőn hamar túl voltam, mert megismerkedtem a következővel, ráadásul én szakítottam. a második viszont velem szakított, van is új barátnője. itt vagyok 4 hónap után, nincs új kapcsolatom. csak akkor van önbizalmam, ha egy buliban odajön hozzám egy fiú vagy ha megnéznek az utcán.


hogy lépjek túl rajta új kapcsolat nélkül? sajnos kapcsolatfüggő vagyok :/

én elfoglalom magam, vannak barátaim, de olyan napokon, amikor nem ér rá senki, előjönnek a szeretethiányos érzéseim...

a hobbim is az, hogy mások társaságában vagyok.


18/L


2014. jún. 7. 20:46
 1/3 A kérdező kommentje:
a kérdésben a csajt azért írtam oda, hátha fiú válaszol és a saját tapasztalatait írja le
2014. jún. 7. 20:47
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt tudom mondani,hogy próbáld meg legyőzni a kapcsolatfüggőséged,keress egy másik hobbit.bár ez sem rossz,legyél mások társaságában,bulizz,szórakozz,ilyenek,de közben lehet más elfoglaltságod is,keress egy hozzádillő sportot,tanulj meg valami új nyelvet,tanulj az érettségikre,készülj a nyárra,vegyél szép fürdőruhát,stb..hidd el,ha beleveted magad az életben el fogod felejteni Őt is.aki nem lehet a Tied,azt akarod a legjobban,ez nagyon igaz.nemsokára jön egy másik,aki megérdemel,és nem lesznek problémák belőle,hogy akar-e vagy sem,mert tudni fogod,hogy Ő kell.de addigra levetkőzöd a kapcsolatfüggőséged,és képes leszel arra,hogy ne azért szeresd,mert Ő egy fiú,hanem azért,mert Ő AZ a fiú.(most ezt a jövendőbeli párodra értettem)nem az a fontos,hogy legyél valakivel,hanem az,hogy a jó személlyel legyél.az a baj,hogy nem ebbe a srácba vagy beleesve,akit az exednek hívsz,hanem a szerelembe vagy szerelmes.próbáld meg teljesen lekötni a figyelmed :) én pl most úgy lábalok ki épp egy szerelemből,hogy vizsgaidőszakom van,és ilyenkor annyira nem tudok pasikra koncentrálni,hogy már egy idő után nem is hiányzik.Szerintem egyrészt a jó dolgokra várni kell,illetve akkor jönnek a legjobb dolgok,amikor nem számítasz rájuk,csak nem kell erőszakosan akarni,hanem amikor itt van,egyszerűen csak hagyni kell,hogy megtörténjen :)
2014. jún. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Wiky92 válasza:
ez jo kerdes :/ (hasonlo cipobe jarok ) csak en azota is az elsot szeretem pedig azota tul vagyok egy 4even...:/stb....
2014. jún. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!