Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kamuprofillal flörtölt idegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamuprofillal flörtölt idegen pasikkal a képeimmel ez normális (tobbi lent)?

Figyelt kérdés
Csutortokon utaztam a metrón és odalép hozzam egy srác hoogy sziaa vikiii és meg akar ölelni én meg kérdezem hogy ismerlek erre ő elkezd rohogni hogy peerszee en vagyok az szabi meg se ismersz? Mondtam neki hogy osszeteveszt valakivel biztos erre elkezdte bizonygatni es vegul megkertem hogy jo akkor mutassa meg hogy ha annyira beszeltunk es megmutatta a facebookjan hogy ismerose valami viki(mar letiltattam) es tele volt a profilja annak a csajnak az ÉN képeimmel!! Nagyon megijedtem és rosszul esett mert senki se láthatja a feltoltott kepeimet csak az ismeroseim es ezek szerint valaki akiben megbizok igy kib@ szot velem nagyon ideges vagyok persze a srac rendes volt es mondta hogy o is jelenti es hogy nagyon orul higy talalkoztunk igy legalabb mindkettonknek tisztazodott a helyzet. Azota minden nap csak arra gondolok hogy az az undorito szemet csaj vagy pasi az en kepeimmel meg hany pasival enyeleghetett vagy folytatott szexualis tartalmu beszelgeteseket. Mar felek metrozni is mert nem akarok talalkozni megegy emberrel akit esetleg "ismerek" nagyon ideges vagyok mert a kamuprofilnak tobb szaz ismerose volt es mindenki azthitte hogy egy buta szexmanias rib @ nc vagyok...teljesen magam altt vagyok mit tehetnek ez ellen hogy ne ezen kattogjon az agyam?:/
2014. jún. 7. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudod, melyik ismerősöd lehetett, aki visszaélt a profiloddal? De egyébként se értem, ennek mi értelme, minek tette, mi a jó benne....

Hagyjad a dolgot, törlik azt a profilt, a srácok meg, akikkel beszélt az illető, idővel úgyis elfelejtik.

2014. jún. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kiírod a sajat facebookodra hogy valaki visszaélt a képeiddel,kéred hogy osszák,a kamust jelented.
2014. jún. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
első körben nem csak tiltani kellett volna a profilt, hanem jelenteni is, hogy visszaélt a képeddel. másrészt ez bűncselekménynek minősül, tehetsz feljelentést is. az már más tészta, hogy a rendőrség úgysem tesz majd semmit, mondván ők nem a catfishből a két csávó.
2014. jún. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Èn feljelenteném mert simán megtalálják ki volt az .
2014. jún. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#3 vagyok. már csak azért is érdemes amúgy feljelenteni, mert ki tudja, még mit csinált a képeiddel. mi van, ha photoshoppal pucér nők testére rakta a fejed? és később egy pasid vagy állásinterjún a HR-es szól, hogy bocsika, de ez mi?
2014. jún. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Írd ki szerintem is, hogy kamuprofil felhasználta a képeidet.

És nincs olyan ismerősöd akivel rossz viszonyban vagy? Lehet ő volt. Vagy régebbről egy összeveszés vagy valami, ami mára már 'megoldódott' kibékültetek, de bosszút akar állni valaki az miatt.

2014. jún. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy atvettem mar az agyamba de mindenkit ki kellett zarnom szoval otletem sins ki lehetett senkivel nem vagyok rosszba...viszont ha jelentem mit tudnak vele tenni?
2014. jún. 7. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!