Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok a tökéletes fiúkra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok a tökéletes fiúkra vágynak?

Figyelt kérdés

Elgondolkoztam azon,hogy a legtöbb embernél valami hiba csúszik a gépezetbe.

Például én hiába vagyok magas és viszonylag izmos is,az arcom csúnya,nem érdeklem a lányokat.

A testvérem is magas,ráadásul ő jóképű,de képtelen izmot szedni magára,alig 60-65 kg 185 centis magassághoz.

Sok férfi izmos és jóképű,de csak mondjuk 165-170cm magas.Mondjuk ez a legjobb eset a három közül.

Szóval nagyon sokan küzdünk valamilyen komplexussal,ami visszaveti az önbizalmat is.

Azok viszont,akik izmosak,jóképűek és még magasak is,határtalan önbizalommal rendelkeznek és megkaphatják bármilyek csajt.Ezek a fiúk kellenek nekik,akik tökéletesek és egy szikrányi határozatlanság sincs bennük.

Ha még gazdagok is,nincs nő,akit le lehet vakarni róluk!


2014. jún. 7. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Van egy osztálytársam, aki szerintem minden lány osztálytársamnak tetszik, de legalábbis lefeküdne vele, én és egy másik csaj szerelmesek vagyunk belé. A fiú kövér, ragyás az arca, és nemnagyon tudja kifejezni magát. Mármint értelmes, meg okos is a maga módján, de mondjuk a kérdésedből sem érten meg minden szót (pl. komplexus) és hasonlók. Gőzöm nincs miért tetszik mindenkinek. Szerintem olyan stricijellemű. Valahhogy jólesik a horgára akadni, ő a lelkek horgásza.

Minden a jellem-kisugárzás kérdése.

2014. jún. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egyes, te 14-15 vagy ugye? :D
2014. jún. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18 vagyok! Én NEM kamu.
2014. jún. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*s
2014. jún. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
és hányan dugtatok vele? kamu
2014. jún. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondom hogy nem. Én nem dugtam vele, csak majdnem, de nem engedtem neki, azt hittem, hogy ezután már nem leszek belé szerelmes, de sajnos azt maradtam. Akkor mondta hogy valakit már megdugott az osztályból, és még két lánnyal odáig jutott mint velem. De most egy nagyon vallásos lány osztálytársammal próbálkozik, szerintem el lesznek egy darabig...
2014. jún. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
milyen olcsó ribizlikből álló osztály :D
2014. jún. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!