Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Még az elején van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Még az elején van a dolog most kellene tanács!

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nagyon udvarolgat nekem,és többet is akar. Én mondtam neki,hogy elöbb ismerjük meg egymást. Viszont az ő egyik legjobb barátjával nagyon jól elvagyunk és nagyon bejön nekem.. Az aki nekem udvarol az nem az esetem,kinézetre igen de viszont elég kisfiús.

Mit tegyek,hogy senkit se bántsak meg?


2014. jún. 8. 01:09
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem legkorrektebb lenne a haverjával megbeszélni a dolgot, h érdeklődik-e ténylegesen irántad, bevállalja-e hogy esetlegesen összeveszik a haverjával, mert ha előbb utasítod vissza a srácot, akkor férfi szolidaritásból te már tabu vagy neki
2014. jún. 8. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!