Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez mi, normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mi, normális dolog, ti hány évesen vagy éreztetek már valaha ilyet?

Figyelt kérdés
16 vagyok...:) 3 éve 1etlen 1 srácot szeretek. Nem vagyunk együtt... Mikor kisebb voltam akkor is írtam erre az oldalra ilyen kérdéseket, hogy ez szerelem-e és senki sem vett komolyan, de én még mindig ugyan azt érzem. Lehetséges ez, hogy ennyi idő után is ő kell nekem? Ha vele vagyok egyszerűen fantasztikusan érzem magam és soha nem akarok elmenni mellöle...Minden percet vele töltenék, ha meglátom mindig zavarba jövök amíg meg nem szólal utána minden megnyugszik körülöttem ... Mintha ő lenne az én másik felem, de hát csak 16 vagyok... Ez mi ? szerelem? mert annak érzem...:) de sokan azt mondják jajj 16 éves vagy menny aludni...

2013. márc. 22. 21:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Tündérem, te érzed ezt, nem mi. Igen ez valószínűleg szerelem, de amíg nem vagy vele nem fog soha kiderülni hogy milyen lehet ha beteljesedik úgymond. Épp ezért addig az egész csak fikció.

Lehet hogy így haverja ként úgy érzed hogy ő a herceg fehér lovon, de lehet hogyha együtt töltenétek fél évet, és valójában megismernéd rájönnél hogy hiába szép piros az alma, belül bizony kukacos. persze lehet hogy nem. De ha nem jössz vele össze akkor csak magadnak okozol kellemetlen pillanatokat, mert ez így szart ér hogy mellette vagy néha... Ahelyett hogy valaki olyanra irányítanád a figyelmed aki téged is szeret.

2013. márc. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! igazság szerint :) Én mostanában elég közl kerültem hozzá és még jobban érzem, hogy szeretem.:) Azt írta ő is többet érez mint barátság, cska ott van az a DE :/

Nem a külsejébe szerettem bele egy átlagos ember, hanem az a kedvesség odaadás humor amikor megölel olyan jó érzés.:) nem tudom mintha tényleg csak vele lenne teljes úgy minden, abban igazad van, hogy amíg nem vagyunk 1ütt nem tudom, hogy mi ...:) megy a zöld kéz.:)

2013. márc. 22. 21:25
 3/12 anonim válasza:
100%

:) ez szerelem...

csodálatos dolog viszont könnyen össze is roppanthat.

Nekem is volt ilyesmi 14 éves koromban és még mindig együtt vagyunk. 16 évesen már a mai világban csöppet sem korai, adhatsz neki jeleket, hátha megérti, mondjuk szemezgetni vele, közben néha néha rámosolyogni, az én mindig úgy csíptem fel valakit hogy véletlenül nekimentem esetleg leejtettem valamit és ha tetszem neki biztosan segít felvenni, vagy csak egyszerűen miután nekimentem finoman, rámosolygok.Vannak nőies fortélyok melyekkel nagyon el tudod csavarni a fejét, de általában olyanok vagyunk, hogy akit már meghódítottunk, felcsíptünk annyira nem izgat és jobban vonz egy erősebb kihívás, viszont nem mindenki ilyen.

2013. márc. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mi az a DE?:S Ha ő is többet érez akkor nem értem mit kell rajta matekozni.

Mindenesetre drukkolok neked, remélem összejön, és remélem nem fogsz csalódni, és azt kapod amit remélsz.

1. voltam

2013. márc. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a választ! :) ez széép :) Sokáig legyetek együtt :) És igan manapság mindenki olyan hogy : Ami nem lehet a tiéd mindig az kell neked, de ha megkaptad ott rohad a szemét dobon majd. :/ szal igen. de én számomra ő nem egy kihívás vagy egy cél hanem a célomhoz elkísérő személy akivel meg valósíthatom a céljaim az álmaim ő számomra az a személy akit bárhol is vagyok magam mellett szeretném tudni... 1. válasz adó a volt barátom az ő legjobb barátja...:/ és hogy eléggé furcsa lenne neki a helyzet...Meg mi ilyen elég jó barátok is voltunk.:) És bővebben nem fejtette ki sajnos :) De reménykedem, én is :) Köszi mind2-töknek megy a zöld :)
2013. márc. 22. 21:59
 6/12 anonim ***** válasza:

Lehet szerelem... Miért nem jöttök össze? :)


Még sosem éreztem szerelmet... :/


20f

2013. márc. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Sajnos nem rajtam múlik :/ Szerintem ő sem tudja mit akarhat!


Még sose éreztél szerelmet?:O:( 1x biztos eljön az az idő, de, ha ez szerelem egyben a legjobb de a legfájdalmasabb is :) Kívánom, hogy neked is sikerüljön megtalálni azt a lányt akiért nem kell feladnod bármit mert úgy fogad el ahogy vagy! :)

2013. márc. 23. 11:24
 8/12 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..



ez az a 2 kérdés amit még róla tettem fel régen :) és egyfolytában azt kaptam, hogy babázz stb...:) de akkor ez most már nem csak egy menny vissza babázni dolog ugye?

2013. márc. 23. 15:39
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül kell foglalkozni azzal amit ide írnak sokan. Tedd ami neked jól esik, és ne foglalkozz más véleményével (persze normális keretek közt gondolom).

Ez egy olyan helyzet hogyha neked tetszik, és úgy érzed jó lenne vele, akkor nem érdemes vad idegenek véleményére támaszkodni akik semmit nem tudnak rólad, se a srácról. Az egész szituációt is csak egy nagyon tömör verzióban kapják meg. Nem az ő dolguk.

Sajnos ha a volt pasid a legjobb barátja akkor viszont bajban vagy :/ Ebben az esetben az exed jófejségén is nagyon sok múlik, mert ha ő uszítja a srácot ellened, vagy válaszút elé állítja akkor könnyen lehet hogy téged fog hanyagolni. Persze más kérdés ha tényleg igaz barátok akkor talán nem akadályozna titeket... Nem tudom ezzel mit lehetne kezdeni, de mindenképp valami békés utat kéne találni hogy meg tudjátok ezt beszélni. Nyilván attól is függ az exed hogy áll most hozzád, szeret e még, ki szakított kivel, és miért. Nagyon sok akadályozó tényező lehet.. :s

2013. márc. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Most komolyan másokra hallgatsz? Nem is ismerünk titeket...

Csináld úgy, ahogy jónak látod! ;)

Persze véleményünk van, de ne mi irányítsuk az életedet!


Köszi hetes! :)

2013. márc. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!