Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől számít valaki r_bancnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől számít valaki r_bancnak? Viselkedés, öltözködés, exek? Ha hibát követ el valaki, akkor egész életében r_banc lesz?

Figyelt kérdés

Konkrét lányról lenne szó igazából.

18 pasival kavart 5 év alatt, 8-cal feküdt le.

Közülük talán két-három pasi volt normális, a többiről mondhatni, hogy id_óták voltak. Azaz volt, aki drogozott, volt aki kezet emelt a csajra, volt aki kihasználta.. A legtöbb kavarás alatt még 'a csókig sem jutottak el a pasival' is bele van számolva.

Szóval én ismerem a lányt. Nagyon sokszor kapott r_banc meg k__va jelzőket, amiktől kiborult teljesen, és most látom rajta, hogy próbál mindent felejteni, és jobban megismerni egy srácot, mielőtt járni kezdene vele.

Követett el ő is hibákat, ez tény. Ráadásul túl naiv, és őszinte sajnos.

Az a legnagyobb baj, hogy nem tud hazudni, hogy hány pasija volt, de így mindenki elfordul tőle, pedig azóta ő is változott, a pasi meg csak annyit mond rá, hogy r_banc, mert ennyi pasija volt. Senki sem érti meg, hogy milyen szemét exei voltak, csak azt látják benne, hogy egy javíthatatlan k_rva.

Én ismerem a lányt: okos, egyetemre jár, segítőkész, jószívű, és mindig a mások boldogságára figyel, hanem saját magát mindig bántja, volt hogy vagdosta is magát. Pszichológust ajánlották neki, de ő saját maga akar megváltozni, mert egyébként lelkileg nagyon erős lány, és nem akarja elfogadni senki segítségét.

Viszont én segíteni akarok neki, mert tudom, milyen nagyszerű lány, de azt nem mondhatom neki, hogy hazudjon, mert ő utálja a ferdítést.

Én nem fogom megváltoztatni a véleményemet, szerintem nem nevezhető egyáltalán r_bancnak.

De a kérdés adott: ha egyszer nem viselkedik és nem öltözködik r_bancosan, akkor is r_banc marad a pasik szemében, csak mert ennyi pasija volt?

Volt egy nagyon rossz időszaka, kamaszkora a lánynak, mikor mindenféle szemét megtalálta őt, és hagyta is magát, ezzel hibát követett el ő is. De ha már megbánta, megváltozott, akkor meddig kell elviselnie, hogy a többiek lenézik? Élete végéig szenvedni fog, hogy hibát követett el, (de még ha néha nem is feltétlenül az ő hibája volt)?


2014. jún. 8. 02:01
 1/5 anonim ***** válasza:

"lelkileg nagyon erős lány, és nem akarja elfogadni senki segítségét. "


Ellentmondást érzek.

2014. jún. 8. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha a legtöbbel még a csókig sem jutottak el, az milyen járás?

Szerintem épp ezzel van elferdítve az egész sztori, mert 1-1 pasinak nagyobb súlyt ad mint ami a valóság.

hülyeségeket meg mindenki csinál, lehet sajnálni, hogy megtörtént, hogy nem voltál vele hamarabb etc...


A leírásod alapján nem tűnik rib_ancnak....

Nem hazudni kell csak nem ezzel kezdeni meg esetleg dózisokban adagolni a kiszemelteknek és könnyebb lehet így sokkal sztem.


Kérdés, hogy mennyire toleráns a kiszemelt.


23f


Ha kérdésed lenne, privátban írj

2014. jún. 8. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyébként olyan pasival, aki ilyesmi miatt elítél egy nőt, nem is érdemes járni. Azzal csak tetézné a helyzetet.


Őszintén szólva, én sem járnék vele, de nem azért mert elítélem, hanem azért, mert ha tényleg olyan zaklatott lelki világú, mint amilyennek leírtad, akkor elég sok energiát kellene a kapcsolatba belefektetni...

2014. jún. 8. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem az egy normális ismerkedésnél az első kérdés, hogy hány partnere volt eddig...ha meg megszereti valaki, akkor el fogja tudni neki nézni. Nem r.banc, egyszerűen kicsit megtévedt.

Nálam az a r.banc, aki rosszindulatú, számító, számításból fekszik le valakivel, vagy pénzért, eltartásért.

2014. jún. 8. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Amikor megismerkedett egy sráccal, akkor láttam rajta, hogy megint boldog, de aztán szóba került a téma, a pasi meg otthagyta, én mondtam is neki, hogy akkor ez a pasas nem is szerette igazán, mert nem azt nézte, hogy milyen most, hanem hogy milyen volt. Nem azonnal az ismerkedésnél közli, hogy hány barátja volt..


Teljesen kiábrándult az eset után, azt mondta, hogy inkább meghal, de úgy sem lesz több srác, aki szerelmes lesz belé igazán.


Amúgy meg egyáltalán nem látszik rajta, hogy problémái vannak, egy boldog, vidám lánynak tűnik mindenkinek, de aki jobban ismeri, mint én, az tudja, hogy hatalmas csalódások érték a múltban, és talán emiatt úgy gondolom, nem lesz, akiben meg fog tudni bízni a jövőben, ami számomra eléggé kétségbeejtő. :(

2014. jún. 8. 02:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!