Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, elmennétek a tengerhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, elmennétek a tengerhez nyaralni egy normális sráccal, akit csak futólag ismertek, ha mindent ő állna, de cserébe azt szeretné, hogy dugjátok végig azt a hetet?

Figyelt kérdés
2014. jún. 8. 14:52
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Fogadjuk,h te 30körül vagy,ő meg tizenéves.:D
2014. jún. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Jajj, kérdező, nem akarok én rendőrt játszani, csak kíváncsi vagyok, hogy ugyan miért ne engednék el veled. De ha már ennyire erőlteted a dolgot, akkor csak betalált, amit utolsó írt, nem? Talált, süllyed?
2014. jún. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Mivel te úgy se akarsz jönni velem, ezért nem hiszem hogy az orrodra kéne kötnöm. És elég modortalanságnak tartom, hogy a magánéletemről faggatóztok, így ismeretlenül.

Akire tartozik, az majd tudni fogja amit kell.

2014. jún. 8. 21:35
 24/29 anonim ***** válasza:
De hát te hirdeted itt nyilvánosan a magánéleted, akkor mire is számítasz?
2014. jún. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Az hogy felteszek egy kérdést ami érinti a magánéletem, vagy a feltételezett magánéletem (mert egyáltalán nem biztos, hogy meg is tenném amit írtam a kérdésben, csupán kíváncsi voltam), az nem jelenti azt, hogy elfogadható, egy tök nyilvános fórumon faggatózni arról, hogy kivel, hogy mikor stb élem az életem. Modortalanság, fogd fel.
2014. jún. 8. 22:04
 26/29 anonim ***** válasza:

Jaj kérdező,te osztottál meg ilyen dolgot:Mert hogy lehet hogy fel fogom ajánlani annak a lánynak, akivel így vagyok.

De ő még elég fiatal és lehet el se engednék velem.


Akkor nem kell meglepődni,meg modortalanságról magyarázni,ha felkelti a kíváncsiságát a jónépnek és rákérdeznek.

2014. jún. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak segíteni akartam. Lehet, hogy csak tanácsot akartam adni a lánnyal kapcsolatban, de már nem fogok segíteni többet. Jó éjszakát!
2014. jún. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Tuti , hogy nem!
2014. jún. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Ha kijövök a sráccal és egy minimális szinten a kinézete is bejön,hogy a viharba ne :DDDD


22/N

2016. ápr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!