Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Srácok, mi alapján döntitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mi alapján döntitek el, hogy egy lánytól komoly vagy komolytalan kapcsolatot (laza, nyitott, szex) szeretnétek?

Figyelt kérdés
Lehet fura kérdés, de érdekelne, hogy mik azok a tényezők, amik alapján így vagy úgy döntöttök? Mi az, ami ebben a kérdésben befolyásol? Kort is írjatok légyszi! :) köszönöm!

2014. máj. 2. 09:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Intelligencia. Más úgysem igazán derül ki az első napokban a nőkről! 28/F
2014. máj. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Gesztuscsokrok, viselkedés alapján.
2014. máj. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen...az intelligencia. A beszédkészsége,a viselkedése elárulja...nem szeretek nőt kihasználni, de mivel emberből vagyok, vannak hibáim,így egyszer már előfordult hogy egy butuska lányt kihasználtam picit, persze nem szexuálisan
2014. máj. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Viselkedés,jellem,belső értékek.

18/F

2014. máj. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Viselkedes,kinezet,IQ.
2014. máj. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nm a lánytól függ, hanem saját magamtól..

Igazából akármilyen lány lehet az illető, ha én nem akarok mást, mint laza kapcsolatot szexszel

Nem volt rá példa, hogy megváltoztattam volna a véleményemet( ( jelen élethelyzetemben pedig már tárgytalan, mert nős vagyok)


22 éves koromban ismertem meg a feleségem, tudtam, hogy komoly kapcsolatot akarok, ő semmit sem akart eredetileg, de jöttem én ;-)


28

2014. máj. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
szerintem az érzelmektől,hogy mit is érzünk az illető iránt....
2014. máj. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az alapján, hgy mit tud adni a szexen kívül. S hogy hogyan írja le a "döntöttök" szót.
2014. máj. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én az érzéseim alapján dönteném el a helyedben.
2014. máj. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
8-as véletlen írtam 2 t-vel :D
2014. máj. 3. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!