Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor leszek ezen túl? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor leszek ezen túl? Miért nem tudok továbblépni?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron összejöttem egy fiúval. Össz-vissz 2 hónapot voltunk együtt, szóval nem egy nagy idő. Viszont amióta szakítottunk, teljesen kivagyok. Azóta is beszélgetünk néha, lájkolgatjuk egymást. Nem bírok túljutni rajta. Hiába vannak körülöttem helyes srácok, csak rá tudok gondolni. Nem is vagyok ilyen típus, de nagyon beleestem, és fogalmam sincs, hogy jussak túl rajta. Neki sincs azóta senkije. Kikészít ez a helyzet, sokat látom metrón, egy vonalon közlekedünk, stb.

2014. febr. 18. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:
lájkolgatjuk egymást:D..kész..kiégyem
2014. febr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kiégtem
2014. febr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!