Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet h egy ilyen pasi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet h egy ilyen pasi nem kell senkinek?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem pár éve egy 29 éves sráccal.Akkor bejöttem neki, de nekem volt barátom. Mostanában beszélgettünk, közbe megemlítette hogy ő nem kell senkinek sem. Ilyenkor elgondolkodik az ember. Nem csúnya igaz nem egy jó testű macsó (van rajta kis felesleg), de intelligens, halkszavú. Nekem is valamiért nem jön igazán be, de nem tudom miért, pedig emberileg nagyon szimpi. A lányoknak sem kellett eddig. Azt mondta hogy a lányok nem figyelnek rá igazán, és ha közeledik, ők hátrálnak, ezt érzi. Ez azért elég furcsa. Nem dohányzik, nem iszik. Ami engem zavar, hogy sokszor nem tudom mit gondol, nem meri kinyilvánítani a véleményét? Szerintetek nagy gáz lehet a pasival?
2014. jún. 9. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg szorongó, visszahúzódó, gátlásos típus lehet.


Ezzel önmagában nincs gond, nem kell mindenkinek nagyhangú, társaság középpontja jellegű embernek lennie, az viszont tény, hogy kis határozottságot, magabiztosabb kiállást valahogy az ilyen személyiségű embereknek is szerencsés lenne megtanulni és muszáj kicsit több bepillantást engednie másoknak a gondolataiba, érzelmi világába, mert egy teljesen magának való, az érzelmeit elzáró embert nehéz megközelíteni, egy idő után még a legkitartóbbakat is elriaszthatja.

2014. jún. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bukor Peti ***** válasza:
az a pasi tisztára olyan, mint én. tudom mit érez. én 22 vagyok és én sem kellek senkinek. az ilyen típusú pasik le vannak sz..rva. én úgy vagyok vele. akár hogy kedveskedem senki nem veszi figyelembe
2014. jún. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Önbizalomhiány? Amiből a lányoknak az jön le, hogy nem képes betölteni az alapvető "férfi" szerepkört amire mint emberpárnak szüksége van, hogy egy férfi meg egy nő alkossa azt. Nem kéne sok neki, hogy összejöjjön valakivel. El kéne menni sportolni, olyan dolgokat kéne csinálni amiket eddig nem mert, pedig semmi oka nincs rá, hogy elkerülje őket. Meg kéne magát erőszakolnia kicsit, hogy csak azért is megteszem amihez azt hiszem nincsen erőm. Persze ha már beletörődött és az Istenért sem akar változtatni mert kényelmesebb az önsajnálat, hát áldásom rá.

Nekem azért nem lesz barátnőm az életben mert nincs olyan elmebeteg lány akit érdekelne az én gondolatvilágom, illetve hosszútávon lekötne engem az ő gondolatvilága. :D Vagy lehet, hogy van valahol, de keresse meg a tököm. :P

2014. jún. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"Mostanában beszélgettünk, közbe megemlítette hogy ő nem kell senkinek sem." Pont itt rontja el. Már az ismerkedés elején elhinti ezt a rizsát. A párkapcsolat nem szociális intézmény, rászorultsági alapon. Szedje össze a tökeit és ne beszéljen hülyeségeket.
2014. jún. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tényleg nem elég határozott, meg nem elég sportos. ha ezek közül, az egyik meglenne, összességében nagyon jó pasi lenne. Én is adok magamra. Olyan kicsit béna, vagy hogy fejezzem ki magam.
2014. jún. 9. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!