Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a páromnak, hogy már nem szeretem?

Figyelt kérdés
Őrlődök évek óta, mert beteg, és az állapota nem változik, csak a betegséget látom ...

2014. jún. 9. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Szóval, magyarul sajnálatból vagy vele....nem jó dolog.
2014. jún. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen :( autóbalesete volt lebénult és nem tudok mit kezdeni a helyzettel
2014. jún. 9. 20:11
 3/7 vicr4m ***** válasza:

Nehéz helyzet, rokonságomban is volt erre példa. Unokahúgom összejött egy sráccal, közben a srác rákos lett, szegény nagyon rosszul volt, kb 1 éven át húzódott a kezelés és az unokahúgomat legalább annyira megviselte. Láttam rajta, hogy már nem szerelmes, de mégsem hagyhatta ott. Kitartott mellette a végsőkig, végül meggyógyult a srác, majd mikor már rendbe jött, megbeszélte vele a dolgot. Azóta a srác boldog párkapcsolatban él egy másik lánnyal, az unokahúgom pedig egy másik sráccal.

Nem mondtad, hogy milyen betegsége van a párodnak, de gondolj bele, ha véletlen emiatt fordulna rosszabbra az állapota, valószínűleg sosem bocsátanád meg magadnak. Szerintem várd meg, amíg rendbejön és utána beszéljétek meg a dolgot. Légy erős :)

2014. jún. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ő szerintem idővel túlteszi magát rajta, de neked egész életedben lelkiismeret furdalásod lesz.
2014. jún. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 vicr4m ***** válasza:

Most látom, hogy autóbalesetben lebénult, ez azért más helyzet kissé, mivel nem halálos kimenetelű a betegség, ráadásul lehet, hogy sosem fog felépülni. Nagyon nehéz döntés előtt állsz, hiszen pont most van rád a legnagyobb szüksége a párodnak, azonban senki sem várhatja el tőled, hogy feláldozd az életed miatta. Mérlegelned kell, hogy melyik dologgal tudsz könnyebben megbékélni: azzal, hogy lemondasz a saját boldogságodról vagy azzal, hogy a párodat magára hagyod ilyen kiszolgáltatott helyzetben.

Ezt neked kell eldöntened, sajnos ez az a helyzet, amikor 2 rossz közül kell választanod a számodra kevésbé rosszat.

2014. jún. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megértő válaszokat, az állapota nem változik évek óta, az orvosok szerint végleges a bénulás. A szívem szakad meg 24 órában vele vagyok, de úgy érzem, már én is tolószékben vagyok, kezdek becsavarodni. Ránézek és kifutok valami ürüggyel a szobából és zokogok, mert nem tudok rajta segíteni. Egy élettel teli ember volt, aki öt percig nem ült egy helyben... a látványtól haldoklom.
2014. jún. 9. 20:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért nem hagyod ott? Leülz szépen és felnőtt módjára megbeszéled vele. Valószínű kicsit belehal, de aztán talál egy olyan lányt, aki szeretné leélni vele az életét.


Értem a problémád, hisz láttad, ismerted a balesete előtt, tudtad, milyen életerős, és nem tudsz mit kezdeni a megváltozott helyzettel.


Szakíts vele, mert így te halsz bele, ne "szúrd" el az életed a lelkiismereted miatt. És ha van kis esze, segít neked ebben. Hidd el, nem fog vádolni, amiért így teszel, az is csoda, hogy eddig bírtad.


Váljatok el, és találjátok meg azt, aki illik hozzátok.

2014. jún. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!