Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő kell ahhoz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő kell ahhoz, hogy jobb benyomást keltsek benne? Miket tegyek, lepjem meg, folyton olyanokat tudjon meg rólam, amiket senki sem tud? + A többi lent!

Figyelt kérdés
(Hatalmas kavarás van bennem, bocsánat, ha nem lehet könnyedén megérteni, csak már tisztára hiányzik és ilyenkor nem tudok koncentrálni sem!) Egyszer már visszautasított, mondván, hogy nem rég óta ismerjük egymást (ez tény és valóság, kb. 2-3 hét után rárontottam azzal, hogy tetszik nekem). Azóta próbáltam volna elhívni randizni, de nem jött el, mert "barátok vagyunk" MÉG!(Legalábbis remélem!) Utána én mondtam neki, hogy tök jó, hogy barátok vagyunk meg minden, de Ő azt hitte, hogy ha barátok leszünk, akkor nem fogunk találkozni, mivel kikosarazott. Úgy érzem, hogy mostanában szándékosan kerül engem, viszont szokta mondani, hogy milyen rendes vagyok vele, jól el tudjuk ütni együtt az időt, meg jó érzéssel tölti el, ha együtt vagyunk.

2014. jún. 9. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
te egy lany vagy aki egy fiut kerget vagy forditva? h forditva akk csakigy tovabb, deha lany vagy akk szanalmas lehetsz a szemeben...irasodbol itelve lany vagy. hagyd a fnebe, ez borzaszto. hol van az ontiszteleted, ember? tisztelettel, egy lany
2014. jún. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tévedsz, fiú vagyok.
2014. jún. 10. 14:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Beszélgess vele sokat, dícsérd meg a haját, ruháját stb.

Előszőr csak próbálj meg barátként közeledni felé, aztán amikor már megbízik benned, akkor mondd el neki, hogy még mindig tetszik..

2014. jún. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mármint legyen szorosabb a barátság, ne csak haver szint. De ha kerül, és akkor vissza utasított, lehet, hogy nem tetszel neki, mm. külsőleg. Csak azért utasított vissza, mert még nem ismer olyan régóta? Ha tetszel neki, akkor adj időt, és alakulni fog :) sok sikert.
2014. jún. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Így teszek majd, köszönöm! :)
2014. jún. 10. 19:57
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja és azt kifelejtettem, hogy nincsen sok barátja, sőt nagyon kevés van! És azt mondta, hogy nem szeretne elveszíteni, mert így kevesebb barátja lesz.
2014. jún. 10. 20:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ő intézi úgy, hogy kevés barátja legyen, akkor minőségre hajt, nem mennyiségre :) Ez jó jel. Én is inkább 1-2 emberrel ápolok jó kapcsolatot, mint 1000-rel semmilyet. Sikerülni fog az!
2014. jún. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!