Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogta magát, és megcsókolt. (? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogta magát, és megcsókolt. (? )

Figyelt kérdés
Évek óta van egy legjobb barátom, egy évvel idősebb nálam. Nem rég egy barátunknál volt egy kisebb házibuli (de nem az a piálós mindent szétrúgok fajta). Nagyon fura volt egész este, simogatott, meg minden, de azt hittem poénkodik, mert szokott ilyen csinálni, aztán elröhögi magát. De aztán amikor mindenki kajáért ment éjszaka, és csak mi ketten maradtunk, azt vettem észre, hogy meredten bámul. És egyszer csak megcsókolt. Nem ellenkeztem, de nem is csókoltam vissza. Csak akkor fogtam fel az egészet, amikor vörös fejjel elfordult, és nem szólt semmit. (én 14/l, ő 15)

2014. jún. 9. 20:48
 1/10 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat szeretnék... Nem tudom, mit kezdjek.
2014. jún. 9. 20:51
 2/10 anonim ***** válasza:
Tetszik a gyerek? Ha igen, akkor próbálj legközelebb te is kezdeményezni. Ha nem? Akkor ha legközelebb próbálkozik, állítsd le. Mi ezen a nehéz?
2014. jún. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
őőő...beszéljétek meg?! ha neked is bejön, örülj neki...ha nem, akkor sajnos ez egy barátság vége
2014. jún. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Milyen válaszokra vársz? Ezzel most mit kezdjünk? Írjunk regényt vagy mi?
2014. jún. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tetszik neked?

Mert ha igen össze kellene jönnötök:D

Hát nem viccből csókolt meg:))))((((:

2014. jún. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg bejössz neki, többet érez mint puszta barátság. Nem tudom alkohol hatására tette-e, ha igen csak felbátorodott, és felszínre hozta az elfojtott érzelmeit, ha nem alkohol hatására akkor is egyértelmű szerintem, hogy mi a helyzet. Már csak az a kérdés, te mit szeretnél? Fiatalok vagytok még.. de az érzések bennetek is ugyanúgy dolgozhatnak. Szerintem a simogatás is mindent elárul. Beszéld meg vele mindenképp, de ha belőled semmit nem váltott ki, tudasd vele. Minden jót!
2014. jún. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha te nem érzel semmit, attól még nem kell véget érnie a barátságnak, ha elég erős akkor... kibír mindent!
2014. jún. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mellesleg nem volt alkohol a bulin. :)
2014. jún. 9. 21:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Merre változott a történet?
2014. jún. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%

Egyet jegyezz meg: fiú és lány között NEM LÉTEZIK barátság, az egyik mindig többet akar. Amúgy lépj: Ha tetszik, mond meg neki vagy te is csókold meg

Ha nem, azt is mond meg

2014. nov. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!