Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az már nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az már nagy igény, ha azt szeretném, hogy a leendő barátom 185 cm felett legyen?

Figyelt kérdés

én 177 cm vagyok

és még mielőtt nekem támadnátok, leginkább a belső tulajdonságokat nézem, külsőre csak ez az egy fontos nekem


2014. jún. 10. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:
nem
2014. jún. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 fahéjas Alien ***** válasza:
87%
Ha húzol egy erős határvonalat, hogy a 185 cm alattiakat férfiszámba se veszed, akkor azt nem nagy igénynek, hanem szimpla felszínességnek hívják.
2014. jún. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagynak nem nagy igény, de javaslom, hogy nézelődj NBA játékosok körében. :)
2014. jún. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tenyleg eles a hatarvonalad es egyaltalan nem torodsz a 185-nel alacsonyabb pasikkal, akkor eleg felszines vagy, de gondolom szimplan azert akarsz magas pasit, mert te is magas vagy, ez nem gaz, de szerintem egy 180 cm magas pasival is boldog lennel, ha belsot tekintve megfelelo lenne. :)
2014. jún. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én csak örülök...

192 19f

2014. jún. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy igény mert rengeteg magas pasi van. De az lesz majd a legjobb amikor egy 175 centis pasitól fognak remegni a térdeid, hiába határoztad el hogy neked 185-től nincs lefelé. :)
2014. jún. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
most meg az a baj, ha a magas is kell valakinek? Eddig amiatt ment a vita, hogy a magas fiúk senkinek nem kellenek, most tessék sorban állni.
2014. jún. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pont 185 vagyok :D
2014. jún. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én azt egy szóval sem mondtam, hogy a 185 alattiakat férfiszámba sem veszem, csak szimplán nem jön be :) Elvégre mindenkinek más az ízlése :)
2014. jún. 10. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!