Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed arról, ha egy srác foglalkozása és egyben szenvedélye a mezőgazdaság?

Figyelt kérdés
Azon belül is főleg az erőgépek (traktorok) nőttek a szívéhez.

2014. jún. 10. 20:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Semmi, jól teszi, hogy van egy (vagy több) szenvedélye. Mindenkinek van és mindenkinek más. :)
2014. jún. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

semmit, jó neki hogy a munkája a szenvedélye és legyen boldog

meg legalább hasznos is

viszont ez nagyon nem az én világom, így nem hiszem hogy egy ilyen fiúval összejönnék

2014. jún. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
a legjobb barátnőmnek is az, nem zavar :D
2014. jún. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Na, nem csak én vagyok ilyen :D
2014. jún. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
ha amúgy nem csak ahhoz ért és nem parasztos a viselkedése akkor nagyon jó:)
2014. jún. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Mennyiben változna ez, ha tudjuk, hogy mai modern traktor ilyen:

[link]


És árfolyamtól függően közel 25 millió forintba kerül.

2014. jún. 10. 21:16
 7/16 anonim ***** válasza:

Én jártam egy ilyen sráccal, jelenleg 22 éves, mindene a mezőgazdaság és a traktorok. Nekem ezzel nem is volt semmi bajom, bár sok munkával jár, sok szabadidőt elvesz, késő estig dolgozott, nyáron is, bár ha el akartunk menni kirándulni akkor természetesen ez megoldható. Jól is keresett, pár év alatt szép összeget halmozott fel, ezt gondolom némelyik lány tudná egyből lecsapna az ilyen pasira.

Nem a munkája miatt mentünk szét, egyszerűen tapasztalatlan volt párkapcsolat terén, nem normális, buta, és gyerekes dolgokat művelt, a viselkedése is kritikán aluli volt, igazán parasztul bánt velem. No persze nem biztos hogy mindenki ilyen, nem általánosítok így ha megismernék egy srácot ugyanilyen szenvedéllyel akkor nem gondolnék semmi rosszra. 20/L

2014. jún. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
40 milliós erőgépek is vannak :D.
2014. jún. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, hogy az a munkája, ami a szenvedéje. A mezőgazdaságban dolgozók pedig a szívem csücskei, ha lehetne én is ebben a szférában dolgoznék. De! az nem tetszene, ha azzal vágnának fel, hogy hány huszonmilliósak a mezgaz.gépek...
2014. jún. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy van még ember aki boldog azzal amit dolgozik.

23l

2014. jún. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!