Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én is magas vagyok, és vékonya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én is magas vagyok, és vékonyabb, de nagyon felkúr már "a maas vékony srác sose talál barátnőt" ember ha nem tudod így elfogadni magad akkor tegyél ellene, ha nincs ön bizalmad, hogy akarsz nőőt?

Figyelt kérdés
2014. jún. 10. 00:49
 1/8 aladar12 ***** válasza:
amikor elkezdtem olvasni, már fogalmazódott bennem, az válasz, amiben kitérnék, hogy olyan magasra nem ér fel senki stb.
2014. jún. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
jó te meg ne hisztizz. nem férfias.
2014. jún. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ebben engem az cs*sz fel, hogy olyanon problémázik, amin lehet változtatni (mármint a vékonyságon). A magasságot szeretik a nők, izmosodni, hízni meg lehet. Szerintem itt szívesen cserélne vele pár alacsony srác.
2014. jún. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is cserélnék azzal a sráccal, de csak addig, ameddig beleszarok a saját számba, és feltöltöm a Facebook idővonalra.
2014. jún. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Könnyű itt okoskodni azoknak,akik nem tudják milyen ez a helyzet!Azt hiszitek csak úgy megy,hogy egyik napról a másikra izmosodik valaki...főleg ilyen testalkattal.Én már régóta csinálom és nagyon lassan haladok,elmegy mellettem a fiatalkorom,mire izmos leszek!Na erre világít rá ő is...hogy míg ti,akik normál alkattal születtetek,vígan csajoztok,ő a konditeremben szenved évekig,mert a kutyának sem kell vékonyan.Érdekes,aki csaj tanácsat ad neki,senki nem írja,hogy nem is hátrány a vékonyság,csak azt,hogy adja lejjebb az igényeit és figyeljen a belső értékeire...

Bármilyen "lányok,nektek bejönnek a magas,vékony fiúk"kérdésre rákerestek,rögtön jönnek a "nem,fúj,soha,undorító" jellegű válaszok...ez aztán ad önbizalmat,főleg ha a való életben is ezt az elutasító,közönyös,undorral teli pofát kell nézni minden csajon veled szemben,miközben az izmosakról le sem lehet vakarni őket.

És most lehet mondani,hogy te is kigyúrhatod magad,erre már kitértem fentebb,de kérdem én:MINDEN EGYES SOVÁNY/VÉKONY SRÁC AZZAL TÖLTSÖN EL AZ ÉLETÉBŐL HOSSZÚ ÉVEKET,A FIATALKORÁT,HOGY KIGYÚRJA MAGÁT ÉS MEGFELELJEN A CSAJOKNAK???

na ez az ami nem normális a mai világban...érdekes,a túlsúlyos csajok könnyűszerrel találnak barátnőt és rengeteg fiú szerint szexi ez az alkat,semmi problémájuk nincs a társkereséssel.akkor a másik oldalon miért van ez így,ahogy??na erre válaszoljatok nagyokos g_cik.

2014. jún. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5-ös egy ilyen "srác" nekem az életbe nem kéne, nem a vékonysága miatt (volt már magas vékony pasim) hanem mert egy lelkileg gyenge idióta.


Először is a konditerembe nem senyvedni jár valaki hanem mert ne adj isten élvezi az edzést, és ne másnak edzen az ember hanem magának.

Ha te is olyan idióta vagy hogy a csajozást mint valami életet meghatározó vezérelvet fogod fel, hát szenvedj. Sokáig fog tartani míg megtanulod, hogy nem a mennyiség hanem a minőség számít. Az meg hogy akik átlag testalkattal születtek, vígan csajoznak egy baromság, nem csak a testalkaton múlik, (rengeteg más tényezőn is).


Magával legyen rendben először az ember. Lelkileg, testileg. Tökéles sose lesz, de törekedni kell a jobbra, többre az visz előre. Viszont ha te nem fogadod el magad addig mást se fogsz tudni igazán szeretni vagy élhető kapcsolatot kialakítani vele. (saját önértékelési problémákból szinte mindig jön a féltékenykedés és társai). Ha meg elfogadod magad, miért teszed rá a "fiatalságod" hogy mások mit gondolnak? Ha egyetemes népszerűségre pályázol sokáig duzzoghatsz még magadban. Az emberek különböznek, az ízlésük is különbözik. Innentől kezdve ami az egyiknek tetszik az nem biztos, hogy a másiknak is bejön.

2014. jún. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6 os adom a válaszod, meg ki az a hülye aki azér gyúr , hogy tudjon csajozni? ha egy nő szeret így is úgyis elfgad sak ki kell fogni , nem gyk elött ülni
2014. jún. 10. 14:38
 8/8 anonim ***** válasza:

"MINDEN EGYES SOVÁNY/VÉKONY SRÁC AZZAL TÖLTSÖN EL AZ ÉLETÉBŐL HOSSZÚ ÉVEKET,A FIATALKORÁT,HOGY KIGYÚRJA MAGÁT ÉS MEGFELELJEN A CSAJOKNAK??? "


ad 1- van két nagyon magas, nagyon vékony barátom is, és mindkettőnek több jó csaj is összejött már

ad 2 - nem érzed a háborgásod végtelen infantilizmusát? azt is kérdezhetnéd ilyen alapon hogy MINDEN ÁTLAG CSALÁDBA SZÜLETETT SRÁCNAK DOLGOZNIA KELL, AZÉRT HOGY LEGYEN PÉNZE, MIKOR A GAZDAGOK GYEREKEINEK MEG MÁR ALAPBÓL VAN EGY CSOMÓ??!!!

2014. jún. 11. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!