Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek? (Többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Én egy 18 éves lány vagyok, aki ezt a kérdés nem hirdetéskent rakta ki!!!


Volt egy biztos kapcsolatom de az élet tönkre tette! (Viszont az tudni, kell, h komoly kapcsolatom nem volt még olyan! De azt elmondom, h azert nem mert nekem nem szexre kell egy férfi) Elöte is csalodtam jó párat az életben és a pasikban is! Amitől kezdek elég keserü lenni! Tudom, h fiatal vagyok még 100x halotam már! De fiatalon is szeretnék olyan boldogsagot megélni mint a szerelem vagy az öszinte önzetlen szeretet!!

A mostani csalodasom nagyon hirtelen jött és kezdek kicsit tul lendülni rajta. Viszont regeben is furdalt egy vmi, szamomra szégyenletes dolog! Régeben is eszemben volt, hogy milyen lenne nőhöz úgy érni, simogatni, megcsókolni!


Lehet, h kivancsisagbol es hogy miért ne, vagy a sok csalódás miatt alakult ki benem ilyen!? Nem tudom, de azt se h engedje e a kisertesnek vagy ne!? Tul elhamarkodot lépés lenne, mivel elég kuszás a buksimban minden! Szepen össze vagyok kavarodva! :/


Velemenyeket es sok tanácsot kernek szépen! Köszönöm! :)



2014. jún. 10. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1. tanulj meg írni

2. nem bunkósságból

3. melegnek lenni nem "szégyenletes"

4. ha már most szégyelled bele se kezdj

5. Biszex vagy

6 Gondold végig azért, mert lehet hogy nem

7. ne cselekedj semmiképpen se összezavarodva, mert azt csak sajnálni fogod egész életedben

8. Tanácsot sohase fogadj el senkitől, mert az a valaki nem a Te életedet éli

2014. jún. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

jah és


19/L/L

2014. jún. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi.


Diszlexias vagyok azért irok szarul es sok hibával, de teszek érte, csak lasan javul! Bocsi! :/

2014. jún. 10. 22:20
 4/6 anonim ***** válasza:

akkor én bocsi :) ahhoz képest jól írsz :)

na de komolyan a többit viszont próbáld meg megérteni

2014. jún. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, atgondolom a pontokat :) Köszönöm :)
2014. jún. 10. 22:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Kicsit sok a rizsa. :D

Ha nagyon furdal a kivancsisag milyen lehet egy lannyal, akkor jobb ha kiprobalod mihamarabb, ne majd akkor, amikor mar kapcsolatban leszel. Ugy ertem, hogy a kapcsolatod kozbe jossz majd ra, hogy te meg mindig ki akarod probalni lannyal.

Nincs ebben semmi szegyelni valo.

2014. jún. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!