Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja? 16/L

Figyelt kérdés

A barátom, hát........hogy is mondjam furán viselkedik velem........://

PL: nem nagyon fogja meg a kezem....soha.

nem csókol meg társaságban, csak ha ketten vagyunk.

nem nagyon érezteti hogy kívánna akár egy kicsit is.......

de nagyon hajt a szexre! állandóan ezen jár az agya, és mikor megkérdeztem,hogy hányszor képzelte el velem a szexet, az volt a válasz, hogy 69x mert annyi póz van.


LÉNYEG! ma mikor haza mentünk, nagyon kedves volt,viszont, nem csókolt meg és ez nagyon bántott...://

velünk volt a legjobb haverja, és a szexről dumáltak végig, azon poénkodtak,hogyan fog majd engem jóóóóóól megd*gni. és a haverja mondogatta, hogy majd betolod és ah ahahaaaaahhh toljad bejjebb!! erre a barátom megszólalt,hogy azt nem lehet beljebb tolni már :D én erre rávágtam, hogy azt kell mondani h ,,ne hagyd abba,,

erre mindketten kaján vigyorral néztek rám és helyeseltek.

aztán mikor a vonatba beszállt a haverja kidobta nekem h egyedül hagy minket egy kicsit, és erre a barátom megtorpant, és visszajött egy lehelletnyi szájpuszit kaptam össz és aztán berohant a vonat ajtón :/ :/

aztán írtam neki hogy többet akarok, erre azt mondta hogy szerinte így jó volt!


most tökre nem értek semmit! egy Fiú miért csinál ilyet?????


2014. jún. 10. 22:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem latod hogy egy bunkoval jarsz?? de miert lepodok en meg ezen, a mai tiniknek ez kell
2014. jún. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mert idióta. Válts pasit.
2014. jún. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Jajj, mindketten nagyon gyerekek vagytok még, ne nagyon foglalkozzatok ezzel a szex témával.


Amúgy meg elég primitívek vagytok.

2014. jún. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
pedig olyan ertelmes okos lanynak tunsz az irasod alapjan, nem hiszem el hogy kepes vayg igy lejjebb rakni a lecet es egy idiotval jarni..
2014. jún. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mert kicsit se érdekled,csak meg akar fektetni:D
2014. jún. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mert egy sz.ros, te meg elég buta vagy.
2014. jún. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Szerintem ez nagy bunkóság volt tőle, egy párkapcsolat és pláne a szexualitásotok csak rátok tartozik, ő pedig alaposan megalázott. Beszéld meg vele. Kérdezz rá csak finoman, hogy van e valamilyen problémája. Annyira gyerekesnek tűnik a leírtak alapján... Olyan tudatlannak és egyszerűen bunkónak. Ne hagyd! Oka van az ilyeneknek.
2014. jún. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
de ilyen kell minden lanynak az se erdekli oket ha megalazzak
2014. jún. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

-egy Fiú miért csinál ilyet?????

-azért mert csak meg akar dugni! Tök egyértelmű!!!!!!!!

2014. jún. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
dobjam?....:/
2014. jún. 10. 22:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!