Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet fiúként elérni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet fiúként elérni, hogy minél több lánybarátom legyen? Akikkel lehet őszintén beszélgetni dolgokról?

Figyelt kérdés

Nem barátnőre gondolok, csak olyanra, hogy lányok szeretnek velem lenni, vagy szimplán barátok vagyunk (tényleg).

Akikkel meglehet dolgokat beszélni, kávézni, fagyizni menni.


Akikkel lehet dumálni, esetleg nyaralni, szóval fiúként csajbarátokat szerezni, akik megnyílnának előttem, esetleg tanácsomat kérnék stb.


Hogy lehet ezt elérni?

Látni, hogy fiúknál mindig megy velük csajok, de csak barátok.



2014. jún. 11. 16:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
42%

én itt a nagyvárosban azt vettem észre, hogy általában az ilyen páwa, nagoyn helyes, cukika, kislányos arcú szép fiúkkal járnak a lányok még haverkodó szinten is


hallottam már olyat is, hogy egy-két srác köztük valóban homár és talán a csajoknak ez tényleg bejön vagy csak azért vannak velük barátként, mert nagyon helyesek és menők, hisz páwák


én is próbáltam haverkodni lányokkal, de a szebbek, menők mindig lekoptattak egy szia után is, szerintem azt hitték fel akarom szedni őket, pedig csak ismerkedni akartam


a csúnyább, fiúsabb lányokkal viszont egész jól el tudok lenni legalábbis neten, élőben már velük sem menne a dolog szerintem

2014. jún. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Lehetséges! miért ne?

Szerintem legyél őszinte és tisztázd az elején hogy csak beszélgetni szeretnél velük! A normálisabb meg fogja érteni, a butábbja pedig.. hát annál pedig ne is próbálkoz

2014. jún. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nemtudom én mindig akartam ilyen fiúbarátot, csak valahogy sosem jön össze,a fiú ismerőseim vagy eretlenek vagy tulerettek hozzám :///
2014. júl. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!